infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Zawodnicy Tuliszkowa na Mistrzostwach w Poznaniu

wtorek Kwiecień 12, 2022

Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo odbyły się w Poznaniu. Zawodnicy podczas imprezy reprezentowali szkoły podstawowe, do których należą.

Organizatorami imprezy byli: Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" i Urząd Miasta w Poznaniu. Tuliszkowska sekcje judo wystawiła do imprezy dziesięciu młodych zawodników, którzy rywalizację toczyli w kategorii wiekowej U12 (dzieci młodsze), U14 (dzieci starsze) i U16 (młodzik). W U12 złoty medal zdobyli : Lena Michalak, Marcelina Poprawska, Michał Kałuża, brązowy medal: Natalia Kwieciak i Bartosz Zientek. W U14 złoty medal zdobyła Antonina Siwiec a medal srebrny Wojciech Wągiel i Wiktor Glanc. W U16 srebrny medal zdobyła Iga Górska a Patryk Brzęcki zajął miejsce piąte.