infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Widziałeś tego mężczyznę – zadzwoń

poniedziałek Styczeń 21, 2019

Policjanci z Komisariatu Poznań Nowe Miasto szukają 19-letniego Michała Rosiaka mieszkańca Turku, który obecnie mieszka w Poznaniu.

Mężczyzna w nocy z czwartku na piątek wracał ze Starego Rynku w Poznaniu. Ostatni raz był widziany w pobliżu przystanku autobusowego przy ul. Szelągowskiej. Osoby, które mogły widzieć zaginionego, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Poznania szukają świadków, którzy w nocy z czwartku na piątek byli na przystankach autobusowych w okolicach Dworca Garbary przy ul. Szelągowskiej.

W nocy z 17 na 18 stycznia wracał ze Starego Rynku do domu na Nowym Mieście. Do tej pory tam nie dotarł. O godz. 0.54 wyszedł z jednego z klubów nocnych na Starym Rynku. Ostatni ślad urywa się na przystanku autobusowym przy ul. Szelągowskiej, koło dworca kolejowego i autobusowego Poznań Garbary. Tam, w piątek nad ranem został znaleziony jego telefon komórkowy. Poszukiwany ma 188cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ubrany na czarno. Na kurtce miał biały napis "New Balance".

Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub posiadają informacje na temat miejsce jego pobytu prosimy o kontakt pod numerami telefonów 618412311 lub 112.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
16.3
°C
64
%
13
km/h
0.0
mm
34
%
Nadchodzące wydarzenia: