infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Teatr CAPITOL ze sztuką ,,Kochane pieniążki” w Koninie

wtorek Listopad 23, 2021

Agencja  Artystyczna MUZA zaprasza na znakomitą komedię warszawskiego Teatru CAPITOL – KOCHANE PIENIĄŻKI, w reż. Jerzego Bończaka.

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy szalejąc ze szczęścia zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór... Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień. Henry, bohater kryminalnej farsy "Kochane pieniążki" podejmuje więc szybką decyzję. W końcu właśnie w jego urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać. Pędzi do domu ile tchu, ściskając go w rękach. Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan!

Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść go od szalonego pomysłu... Gdy małżonkowie starają się dojść do porozumienia, niespodziewani goście tylko komplikują sytuację. Żądni sensacji i chciwi przyjaciele, skorumpowany glina, niezbyt rozgarnięty inspektor, bezczelny taksówkarz, a wszystkim po piętach depcze ktoś z kim lepiej nie zadzierać...

I wtedy zaczyna się prawdziwa akcja... Zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi.

Na scenie zobaczymy: Annę Korcz, Tomasza Schimscheinera,  Andrzeja Popiela, Waldemara Obłozę, Roberta Moskwę,  Alżebetę Lenską, Mikołaja Krawczyka, Hiroaki Murakami.

27 listopada (sobota), godz. 19.00
KONIN, Koniński Dom Kultury , pl. Niepodległości 1

Bilety:

-  w kasie KDK, tel. 63 211 31 33 wew. 29

- on line, na:

  - kupbilecik.pl - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/56561/Konin/Kochane+pieni%C4%85%C5%BCki/

   - biletyna.pl: 

https://biletyna.pl/spektakl/Kochane-Pieniazki/Konin

Zamówienia i rezerwacja grupowa u Organizatora: tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
-4.0
°C
86
%
20
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%