infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Spotkanie z Miłką Raulin

czwartek Listopad 8, 2018

Spotkanie z podróżniczką, himalaistką, "najmłodszą Polką z Koroną Ziemi", która przyjedzie na rowerze do Konina odbędzie się ok. godz. 16.00 na Placu Wolności.

Miłka Raulin  z zamiłowania jest podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 roku pomyślałam, że chciałabym zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się "Siła Marzeń - Korona Ziemi"- mówi. 22 maja 2018 roku ukończyła projekt stając na szczycie Mt. Everestu (8848 m.n.p.m). Była to 9 góra z 9 szczytów w jej górskiej Koronie Ziemi. Na swoim koncie ma również samotne wejścia na sześciotysięczne szczyty w Himalajach Indii, Nepalu oraz wyprawy w Andy, a także zdobycie najwyższego wulkanu Ameryki Środkowej.​Kończąc projekt w 2018 roku została najmłodszą Polką z Koroną Ziemi, pierwszą Gdynianką oraz pierwszą Kaszubką.

informacje dodatkowe na stronie https://www.bogumilaraulin.pl/ oraz na fb Miłki https://www.facebook.com/silamarzenmilkaraulin/?__tn__=K-R&eid=ARDgeH-4ID0Q5esePZSY5ZQP2QpqJ_VUsTjkT-jZJ2-7HluXCMVFclZ4NXbr_hpc4u-cXS2N9Q4KqWRh&fref=mentions

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
15.6
°C
90
%
15
km/h
0.0
mm
100
%