infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Policja poszukuje zaginionej Alicji Borowskiej

czwartek Maj 25, 2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy poszukują Alicji Borowskiej lat 42, która 23 maja br. w Licheniu samowolnie odłączyła się od wycieczki i udała się w kierunku Konina.

Do chwili obecnej kobieta nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z opiekunami Domu Pomocy Społecznej, którego jest mieszkanką.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, długie do ramion, związane w kucyk opadający na lewą stronę, prawa strona nad uchem wygolona na krótko, nos średni, prosty, uszy średnie, przylegające, znaczne ubytki w uzębieniu.

Kobieta była ubrana w czarny T-shirt, kolorową bluzkę w kwiaty na długi rękaw, spodnie dżinsy koloru ciemnogranatowego, buty koloru czarnego, posiadała przy sobie materiałową torbę koloru różowego. Z zebranych informacji wynika, że zaginiona może przebywać na terenie powiatu konińskiego. Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 77 38 200 - dyżurny słupeckiej policji lub w najbliższej jednostce policji.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
23.3
°C
56
%
14
km/h
0.0
mm
83
%