infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Najlepsze zakłady tylko na 22Bet

piątek Grudzień 17, 2021

Najszerszy wybór na rynków dla każdego sportu, wygodne i szybkie płatności,  unikalny program nagród dla lojalnych klientów - to oferta w Polsce bukmachera 22bet.

Na  www.22bet-pl.com znajdziesz wszystko co nowoczesny system zakładów ma do zaoferowania. Bukmacher 22bet pokazuje pełną listę wszystkich sportów na swojej stronie internetowej. Sporty są wymienione w kolejności od A do Z. Gracze znajdą tam m.in. sporty popularne jak piłka nożna, baseball, koszykówka, siatkówka itp.

Warto dodać, że piłka nożna to sport, który przyciąga najwięcej uwagi klientów i oferuje kursy na mecze ze wszystkich zakątków świata. Dla każdego meczu wyświetlane są kursy 1×2, suma bramek i handicap azjatycki, a po kliknięciu linku obok gry klienci mogą szybko zanurzyć się w setki dodatkowych rodzajów zakładów. To nie wszystko. Jest też oferta dla osób zainteresowanych bardziej niszowymi sportami jak surfing, rzucanie rdzeniem, streetball i gaelicki futbol. Zakłady można także postawić na e-sport. Jest zdecydowanie drugą najpopularniejszą niszą pod względem możliwości zakładów bukmacherskich online. Mowa o takich grach jak Dota 2, League of Legends, StarCraft II, CS: GO i FIFA. Platforma specjalizuje się również w zakładach na żywo i posiada sekcję streamingu.

22bet wprowadza limity minimalnej kwoty zakładu, maksymalnej wygranej i maksymalnej dozwolonej liczby zdarzeń. Minimalna stawka wynosi 0,2 EUR. Limity sugerują, że maksymalna wypłata nie może przekroczyć 50 000 EUR. Jeśli chodzi o maksymalną liczbę wydarzeń, może być tylko 50, więc profesjonalni gracze będą zadowoleni. 22Bet Limity zakładów nadal zależą od sportu i samej ligi. W pojedynczych grach, limity wynoszą 500 EUR, a w pojedynczych grach stołowych jest 5000 EUR. Dodatkowe udogodnienie dla graczy to 22Bet Aplikacja Mobilna. Obstawiaj, oglądaj, wypłacaj, kiedykolwiek zechcesz i jak zechcesz. 22Bet Aplikacja Mobilna to najlepszy sposób na obstawianie zakładów i natychmiastowy dostęp do centrum akcji dzięki transmisji na żywo i zaawansowanym tablicom wyników na urządzeniu mobilnym. Można zarejestrować się, wpłacić pieniądze, dokonać zakładu i odebrać nagrodę bez konieczności wychodzenia z domu.

22Bet został uruchomiony w 2017 roku, ma siedzibę na Cyprze i jest zarządzany przez Marikit Holdings Ltd. Jego celem jest stać się głównym centrum gry dla absolutnie wszystkich zagranicznych gości. Platforma jest tłumaczona na 50 języków. Ponad 400 000 graczy online stawia zakłady w Bet22, która codziennie oferuje zakłady na 1000 różnych wydarzeń.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
-1.1
°C
87
%
13
km/h
0.0
mm
0
cm
97
%