infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Mecz Lech Poznań vs. Zagłębie Lublin

środa Maj 18, 2022

Ostatni mecz ligowy piłkarzy Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin odbędzie się 21 maja na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Ponad 40 tysięcy kibiców będą mogli oglądać zdarzenie sportowe Ekstraklasy na żywo. Ten mecz może decydować o mistrzowskim tytule dla Lecha Poznań. Dla tych, którzy chcą połączyć oglądanie meczu z typowaniem, bukmacherzy już przygotowali atrakcyjną ofertę kursów. Transmisje oraz typowania wyniku meczu Lech Poznań - Zagłębie Lublin będzie można również znaleźć na stronie gg.bet

Ciekawie, że ostatnie bilety na nadchodzący mecz rozeszły się tuż po golu Jakuba Kamińskiego w niedzielnym meczu z piłkarzy Piast Gliwice. Drużyna Lecha Poznań po wygranej nad Piastem (2:1), zdobyli miejsce lidera i w tym momencie mają wszystko w swoich rękach. Prawdopodobnie, że tytuł mistrza Polski lechici mogą zacząć świętować po ostatnim spotkaniu na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. 

Warto też zaznaczyć, że 12 lat temu, gdy piłkarze Lechu Poznań zdobyli mistrzostwo Polski, ostatni mecz również grali w Poznaniu z Zagłębiem. Przed meczem z Piastem w sprzedaży było jeszcze około dwóch tysięcy biletów na spotkanie z Zagłębie. Po golu Jakuba Kamińskiego na 1:0, kibice błyskawicznie wykupili resztę wejściówek. Maciej Henszel, rzecznik prasowy poznańskiej drużyny poinformował, że biletów nie było już przed przerwą spotkania w Gliwicach. Jednak wejściówki mogą jeszcze się pojawić w sprzedaży. Część trybun za jedną z bramek na boisku jest przykryta sektorówką sponsora. Możliwie, że sponsor może zrezygnować z sektorówki i w ten sposób szczęściarze będą mogli dostać miejsce wśród kilkaset wolnych krzesełek na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
17.3
°C
67
%
16
km/h
0.0
mm
21
%