infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Kryzys, czy koniec Medyka?

niedziela Marzec 1, 2020

Podopieczne Romana Jaszczaka przegrały pierwsze spotkanie ligowe  w Koninie na inaugurację rundy wiosennej z ósmym zespołem Ekstraligi Kobiet. 

Brak pomysłu na grę, nowej strategii, mądrych transferów, powoduje, że w  tym roku Medyczki przegrywają wszystko,  nawet w sparingach. Tak też było z akademiczkami z Wałbrzycha,  które przyjechały do Konina w mocno okrojonym składzie, a mimo to zdołały wywieźć komplet punktów z Konina. Medyczki odpadły już z Pucharu Polski, mają coraz mniejsze szanse nie tylko na zdobycie mistrza Polski, ale na znalezienie się na podium. Czy w Medyku nastąpią konieczne zmiany? Za sukcesem Medyczek stoi prezes Jaszczak, niestety za porażki odpowiada zespół, co było widać na ostatniej konferencji prasowej, na którą Roman Jaszczak desygnował Annę Gawrońską, uchylając się przed  trudnymi pytaniami dziennikarzy.

Medyk Konin 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych 

(48' Alicja Materek, 61' Julia Maskiewicz bramka samobójcza)

Medyk Konin: Aubrei Corder - Sandra Sałata, Gabija Gedgaudaite, Olga Sirant, Daria Eremenkowa, Julia Maskiewicz, Alicja Piechocka (62' Natalia Pakulska), Nicole Zając (46' Nikol Kaletka), Gabriela Grzywińska, Natalia Chudzik, Anna Gawrońska.

Fot:facebook.com/MedykOfficial/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
25.6
°C
64
%
6
km/h
0.0
mm
97
%
Nadchodzące wydarzenia: