infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Konińscy seniorzy z medalami Mistrzostw Polski

poniedziałek Maj 16, 2022

Mistrzostwa Polski Seniorów w szabli odbyły się w Warszawie w dniach 14-15.05

Zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego spisali się rewelacyjnie i wywalczyli 3 medale: 1 złoty i dwa brązowe

SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. CIEŚLAR Zuzanna (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
2. KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
3. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
3. MATUSZAK Sylwia (KKSZ KONIN)
5. WĄTOR Angelika (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
6. SKONIECZNA Daria (UKS SZABLA ZĄBKI)
7. DOBIŃSKA Julia (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
8. PUDA Marta (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

Ćwierćfinały:
Kozaczuk Małgorzata - Wątor Angelika 15/14
Lenkiewicz Zuzanna - Skonieczna Daria 15/9
Cieślar Zuzanna - Dobińska Julia 15/8
Matuszak Sylwia - Puda Marta 15/12

Półfinały:
Kozaczuk Małgorzata - Lenkiewicz Zuzanna 15/12
Cieślar Zuzanna - Matuszak Sylwia 15/10

Finał:
Cieślar Zuzanna - Kozaczuk Małgorzata 15/12

SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. KACZKOWSKI Krzysztof (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
2. SZCZEPANIK Piotr (MUKS VICTOR WARSZAWA)
3. KNEZ Mateusz O.Ś. (AZS POZNAŃ)
3. BRONISZEWSKI Marcel (MUKS VICTOR WARSZAWA)
5. WIĘCH Sebastian (UKS SZABLA ZĄBKI)
6. STASIAK Olaf (KKSZ KONIN)
7. HRYCIUK Szymon (AZS AWF KATOWICE)
8. BIAŁECKI Cezary (MUKS VICTOR WARSZAWA)

Ćwierćfinały:
Kaczkowski Krzysztof - Hryciuk Szymon 15/9
Broniszewski Marcel - Stasiak Olaf 15/11
Szczepanik Piotr - Białecki Cezary 15/4
Knez Mateusz - Więch Sebastian 15/13

Półfinały:
Kaczkowski Krzysztof - Broniszewski Marcel 15/11
Szczepanik Piotr - Knez Mateusz 15/12

Finał:
Kaczkowski Krzysztof - Szczepanik Piotr 15/8

SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN
- MATUSZAK Sylwia
- NOWINOWSKA Natalia
- ZAWODNIAK Małgorzata

2. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I
- LENKIEWICZ Zuzanna
- PORADA Paulina
- PORADA Zuzanna
- PUDA Marta
3. ZKS SOSNOWIEC I
- CIEŚLAR Julia
- CIEŚLAR Zuzanna
- DOBIŃSKA Julia
- WĄTOR Angelika
4. KS KARABELA I
5.AZS AWF WARSZAWA I
6. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II
7. UKS SZABLA ZĄBKI
8. ZKS SOSNOWIEC II

Ćwierćfinały:
ZKS SOSNOWIEC I - TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II 45/21
KKSZ KONIN - ZKS SOSNOWIEC II 45/26
KS KARABELA I - AZS AWF WARSZAWA I 45/32
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I - UKS SZABLA ZĄBKI 45/31

Półfinały:
KKSZ KONIN - ZKS SOSNOWIEC I 45/44
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I - KS KARABELA I 45/40

Finał:
KKSZ KONIN - TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I 45/42

Walka o III miejsce:
ZKS SOSNOWIEC I - KS KARABELA I 45/40

SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BRONISZEWSKI Jakub
- BRONISZEWSKI Marcel
- GRZEGOREK Mikołaj
- SZCZEPANIK Piotr
2. ZKS SOSNOWIEC I
- DOMINIK Tomasz
- KACZKOWSKI Krzysztof
- KOCHAN Michał
- ZIARNOWSKI Rafał
3. KKSZ KONIN
- GLASNER Hubert
- NOWINOWSKI Kacper
- STANISŁAWSKI Adrian
- STASIAK Olaf

4. AZS AWF KATOWICE
5. ZKS SOSNOWIEC II
6. AZS AWF WARSZAWA I
7. UKS SZABLA ZĄBKI
8. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - AZS AWF WARSZAWA I 45/33
AZS AWF KATOWICE - UKS SZABLA ZĄBKI 45/39
KKSZ KONIN - TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45/38
ZKS SOSNOWIEC I - ZKS SOSNOWIEC II 45/41

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - AZS AWF KATOWICE 45/39
ZKS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN 45/42

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA - ZKS SOSNOWIEC I 45/36

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN - AZS AWF KATOWICE 45/44

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
17.6
°C
68
%
16
km/h
0.0
mm
18
%