infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Konin jest kobietą

piątek Luty 22, 2019

Koncerty, spektakle, filmy, spotkania i warsztaty - blisko 100 propozycji w ciągu 10 dni.

Już po raz jedenasty Centrum Kultury i Sztuki w Koninie wraz z ponad 50 partnerami zaprasza do udziału w projekcie „Konin Miasto Kobiet”. Jego program pozwoli wszystkim paniom oderwać się od codzienności i cieszyć swą kobiecością. Jeden dzień celebracji Święta Kobiet, nawet w międzynarodowym wymiarze, to stanowczo za mało, by wyeksponować to, co w płci pięknej najważniejsze i najpiękniejsze. CKiS w Koninie już od ponad dekady w ramach „Miasta Kobiet” tworzy bogaty program wydarzeń artystycznych, którego bohaterkami i kreatorkami są fascynujące kobiety oraz umożliwia wszystkim paniom przez dziesięć dni skupienie na rozwoju mentalnym i fizycznym oraz nietuzinkowej rozrywce.

Z tej okazji do Konina przyjedzie m.in. znakomity spektakl muzyczny CHÓR CZAROWNIC przygotowany przez Ewę Łowżył (10 marca) oraz muzyczne odkrycie ROSALIE, autorka nuconego w całej Polsce przeboju „Więcej” (8 marca), a także FLARE – zaskakujący, jak zwykle, wielostylowy projekt muzyczny Marka Lubnera (8 marca). W Kinie Oskard Kameralnie  zobaczyć można film „Kobieta idzie na wojnę”. CKiS prezentuje literackie portrety wyjątkowych kobiet związanych z naszym regionem oraz przedstawia te, które obecnie z pasją kształtują nie tylko konińską rzeczywistość. Pokazuje dobrą fotografię, malarstwo i rękodzieło. Program KMK to efekt dogłębnego researchu w zakresie sztuki, biznesu, psychologii, lifestyle’u i kosmetologii. Plan wydarzeń adresowany jest do kobiet wszystkich generacji.

Repertuar jest bogaty, warto pilnie studiować zarówno jego wyodrębnione kategorie (Przystanek Kultura, Postaw na Rozwój, Bądź w Formie, Żyj Kolorowo, Kieruj Się Smakiem i Daj Się Rozpieszczać), jak i program poszczególnych dni publikowany na stronie www.koninmiastokobiet.pl.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
13.9
°C
73
%
19
km/h
0.0
mm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: