infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

KKP Bydgoszcz kolejnymi rywalkami Medyczek z Konina!

piątek Kwiecień 15, 2022

W Wielką Sobotę w ramach 16. kolejki Ekstraligi Kobiet piłkarki Medyka Konin rozegrają kolejny mecz. Czterokotne Mistrzynie Polski zagrają na wyjeździe z drużyną Sportis KKP Bydgoszcz.

Jakie są szanse piłkarek z Konina? Jak wygląda sytuacja w tabeli? Jak ostatnio prezentował się Medyk? To wszystkie zostanie tutaj przeanalizowane. Dowiesz się również czegoś ciekawego o zakładach bukmacherskich PZBuk, które w swojej ofercie posiadają piłkę nożną kobiet. Serdecznie zapraszam!

Sportis KKP Bydgoszcz kolejną przeszkodą Medyczek

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi swój kolejny mecz rozegra Medyk. Piłkarki z Konina udadzą się na spotkanie 16. kolejki Ekstraligi do Bydgoszczy, gdzie czekać na nie będzie tamtejszy Sportis. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ spotkają się drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli. W tym momencie Medyk ma nad swoimi rywalkami tylko jeden punkt przewagi i musi zrobić wszystko, żeby obronić swoją pozycję.

Zadanie to nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Po pierwsze mecz rozegrany zostanie w Bydgoszczy. Po drugie Medyk przegrał dwa ostatnie mecze. Z kolei po trzecie ostatnie bezpośrednie starcie tych drużyn padło łupem Sportisu. Tym samym piłkarki z Bydgoszczy przerwały serię 13 bezpośrednich porażek z rzędu. A jak będzie tym razem? Czy piłkę nożną kobiet można obstawiać w zakładach internetowych u polskich bukmacherów? Już tłumaczę!

Zakłady bukmacherskie PZbuk z ofertą na piłkę nożną kobiet

Nie ma co oszukiwać i mówić, że piłka nożna kobiet w jakimś stopniu dorównuje rozgrywkom mężczyzn, ale warto zauważyć, że zakłady PZBuk w swojej ofercie posiadają typy i kursy na futbol w damskim wykonaniu, który rozwija się coraz szybciej. Spotkania międzynarodowe, Liga Mistrzów Kobiet, Bundesliga Kobiet czy nawet słowacka 1. Liga Kobiet - każde z tych rozgrywek znajdziesz na stronie internetowej zakładów bukmacherskich pzbuk.pl. Trzeba zauważyć, że oferta PZBUK na mecze piłki nożnej pojawia się mniej więcej z jednodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu gracz ma odpowiednio dużo czasu na wybór zakładu.

Ekstraliga Kobiet w ostatnich latach rozwija się w bardzo szybkim tempie. Kolejne kluby i miasta otwierają sekcje piłki nożnej, co najlepiej potwierdza coraz większa liczba lig. Zakłady bukmacherskie PZBuk wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kibiców i dostarczają swoim graczom coraz więcej typów na piłkę nożną kobiet.

Aktualna sytuacja w tabeli i terminarz Medyka

Na koniec przedstawię kilka faktów, statystyk oraz najbliższe mecze Medyka w Ekstralidze. Przed 16. kolejką Medyk z 20 punktami plasuje się na 6. pozycji w ligowej tabeli i traci 3 punkty do najbliższego AZS UJ Kraków. Piłkarki z Konina zanotowały 6 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, a bilans bramkowy wynosi 26:22. Najbliższe mecze Medyczek prezentują się następująco:

  • KKP Bydgoszcz - Medyk Konin
  • Rekord Bielsko-Biała - Medyk Konin
  • Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
  • Górnik Łęczna - Medyk Konin
  • Medyk Konin - GKS Katowice
  • APLG Gdańsk - Medyk Konin
  • Medyk Konin - AZS UJ Kraków

Kliknij sport w Koninie i przejdź do zakładki, w której sprawdzisz aktualne informacje nt. wydarzeń sportowych w naszym mieście. Pamiętaj również o sprawdzeniu oferty na zakłady bukmacherskie od PZbuk!

Cele Medyka Konin na resztę sezonu 2021/2022

Wszystko wskazuje na to, że walka o tytuł mistrzowski rozstrzygnie się pomiędzy SMS-em Łódź, Czarnymi Sosnowiec i Górnikiem Łęczna. W kursach zakładów bukmacherskich to właśnie ta trójka w większości meczów uchodzi za faworytów. Natomiast po drugiej stronie tabeli o utrzymanie powalczą Rekord Bielsko-Biała, Olimpia Szczecin, Tarnovia Tarnów i Śląsk Wrocław. Medyk nie zalicza się do żadnej z tej grup i plasuje się w samym środku ligowej stawki. Można zatem powiedzieć, że celami tej drużyny są zwycięstwa w kolejnych meczach, ale nie przełożą się one ani na utrzymanie, które jest już raczej pewne, ani na walkę o czołowe lokaty, które są już za daleko.

W tym tekście poruszyłem nieco temat, którym są zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, że jest to przede wszystkim rozrywka, a nie sposób na zarabianie pieniędzy. Zakłady internetowe dostępne są tylko dla osób dorosłych. Pamiętaj również, że hazard może być bardzo wciągający, więc graj odpowiedzialnie! Zakłady bukmacherskie PZbuk na swojej stronie internetowej również podkreślają to, aby z gier hazardowych korzystać w sposób przemyślany. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Adam Kaźmierczak — redaktor portalu Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO & Social marketingu.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
17.6
°C
68
%
16
km/h
0.0
mm
18
%