infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Judocy z Tuliszkowa na rozgrywkach w Rawiczu

poniedziałek Październik 25, 2021

Rawicki Turniej Judo zaliczany do rankingu Okręgowego Związku Judo zorganizowany był dla kategorii wiekowych U9, U11 i U13.

Impreza zgromadziła ponad 300 zawodników z 29 klubów z całej Polski.  Swoją obecność zaznaczyli także zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Tuliszkowska sekcja judo wystawiła do startu czworo zawodników w kategorii wiekowej U13 a byli to Iga Górska, Wojciech Wągiel, Patryk Brzęcki i Wiktor Glanc. Najlepszy start zaliczyła Iga Górska, po dobrych walkach zdobyła srebrny medal, Wojciech Wągiel zdobył brązowy medal. Walkę o brązowy medal przegrał Patryk Brzęcki i ostatecznie zajął piąte miejsce. Wiktor Glanc po przegranej w repasażach zajął siódme miejsce.