infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Jak się przygotować na przyjęcie w plenerze, czyli sprawdzamy namioty imprezowe.

piątek Wrzesień 18, 2020

Przyjęcia i imprezy organizowane w plenerze cieszą się coraz większą popularnością.

W ten sposób organizuje się już nie tylko urodziny czy spotkania z przyjaciółmi, ale również duże wydarzenia takie jak wesela, przyjęcia komunijne, zabawy taneczne czy festyny. Niestety, pogoda w naszym kraju jest dość kapryśna, przez co uczestnicy zabawy często muszą zmagać się z nadmiernym nasłonecznieniem, porywami wiatru czy opadami. Na szczęście, istnieje możliwość uniknięcia tych problemów. Wystarczy postawić namiot imprezowy, by bawić się bez przeszkód niezależnie od pogody!
Szeroki wybór namiotów imprezowych
Obecnie na rynku znajdziemy bardzo duży wybór namiotów imprezowych, dzięki czemu dopasowanie takiego, który spełni wszystkie nasze oczekiwania nie powinno być trudnym zadaniem. Są to zarówno niezwykle eleganckie namioty w kolorze bieli, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie propozycje. Część z nich posiada foliowe okna, inne tworzą zamkniętą przestrzeń. Różnią się między sobą również wielkością, dzięki czemu możemy znaleźć namiot idealny na imprezę dla kilkunastu osób, jak i taki, który sprawdzi się na hucznym weselu.

Zabudowany namiot Bawaria 3 x 9 m firmy Garden Point fot. Ogrodosfera.pl
Czy potrzebujesz pozwolenia na postawienie namiotu?
Wiele osób, które myślą o wykorzystaniu namiotu na swojej imprezie obawia się, że będzie to wiązało się z koniecznością dopełnienia odpowiednich formalności takich jak np. uzyskanie pozwolenia. Przez to nie chcą zdecydować się na ten krok. Czy słusznie? Jak się okazuje, niepotrzebnie. Stawiając namiot imprezowy nie potrzebujemy żadnego pozwolenia na budowę, ponieważ nie ma on stałych fundamentów i w każdej chwili może zostać zdemontowany.
Pamiętaj o odpowiednim wyposażeniu namiotu
Sam namiot imprezowy to za mało, by przyjęcie było udane. Jeśli chcemy sobie to zagwarantować koniecznie zadbać musimy również o zakup odpowiedniego wyposażenia oraz przygotowanie podłoża zgodnie z zaleceniami producenta namiotu. Szczegółowe informacje znajdziemy w instrukcji.
Czego możemy potrzebować? Przede wszystkim mebli cateringowych, które zapewnią gościom komfort. Poza tym, niezbędne są również akcesoria, dzięki którym w namiocie będzie prąd, oświetlenie oraz ogrzewanie takie jak np. promienniki podczerwieni lub niewielkie grzejniki.
Gdzie kupić wszystkie niezbędne akcesoria? 
Wszyscy doskonale wiemy, że organizacja imprezy kosztuje sporo. Nikt nie chce jednak oszczędzać na komforcie i bezpieczeństwu gości. Mimo wszystko jednak możemy zapłacić mniej. Wystarczy, że kupując namiot imprezowy sprawdzimy, czy w ofercie firmy, która go sprzedaje nie znajdują się wspomniane wyżej elementy wyposażenia. Jeśli tak, warto zdecydować się na zamówienie wszystkiego w jednym miejscu. Dzięki temu znacząco zmniejszamy koszty transportu, otrzymujemy tylko jedną dostawę a nawet możemy liczyć na atrakcyjne rabaty.

Podsumowując, organizacja imprezy w plenerze to doskonały pomysł, dzięki któremu może być ona inna niż wszystkie i niezapomniana. Zakup dopasowanego namiotu plenerowego oraz niezbędnych elementów wyposażenia zagwarantuje nam komfortowe warunki niezależnie od tego, jaka będzie pogoda. Warto więc zdecydować się na taki właśnie krok.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
9.4
°C
89
%
5
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: