infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Ferie za piątkę w kinie Oskard

niedziela Grudzień 23, 2018

Cztery filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży przygotowało  w czasie ferii kino Oskard. Bilety na seanse kosztują 5 zł.  

Najmłodsi widzowie od 18 stycznia oglądać mogą bajkę „Książka Lili”. Bohaterka książki dla dzieci, nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Tak zaczyna się wspaniała przygoda, podczas której Lili odkrywa, że jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki.

Kolejny film to przedpremiera „Mamy talent”. Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole - Los Bando, ale brakuje im basisty, a Axel, wokalista i gitarzysta, nie może zaśpiewać. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie.

Od 25 stycznia zapraszamy na film „Kacper i Emma szukają skarbu”.  Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię.

Kolejna propozycja to także przedpremiera „Rosie i Moussa”. Rosie wraz z mamą przeprowadzają się na drugą stronę miasta. W bloku gdzie zamieszkują, Rosie poznaje sąsiadów : szalonego pana Taka, ekscentryczną panią Hemrijk a co najważniejsze spotyka Moussę - chłopaka mieszkającego piętro wyżej.

Zapraszamy do kina Oskard przy ul. Okólnej 47a od 18 do 27 stycznia! Bilety 5 zł.  

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
13.9
°C
73
%
19
km/h
0.0
mm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: