infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  24
  Maj
  2019
  nie
  26
  Maj
  2019

  Weekend z Mamą w Kinie Centrum

  15:00 17:30 19:45Kino Centrum KDK

  Zapraszamy do Kina Centrum w Konińskim Domu Kultury na ,,Weekend z Mamą”! Od 24 do 26 maja proponujemy filmy specjalnie wybrane dla mam i bliskich ich sercom osób. Będzie wzruszająco i bardzo wesoło.

  Od piątku do niedzieli w Kinie Centrum będzie można obejrzeć ,,Let’s dance” oraz ,,Wymarzony”, a poza tym na każdy dzień ,,Weekendu z Mamą” zaplanowaliśmy inny, specjalnie wybrany film. I tak: w piątek proponujemy ,,Też go kocham”, w sobotę ,,Madame”, a w niedzielę ,,Mąż czy nie mąż”. Zapewniamy wzruszenia i mnóstwo dobrej zabawy. A do tego dla mam będą niespodzianki i upominki! W ,,Weekend z Mamą” bilety będą kosztowały 10 zł.

  Też go kocham – to komedia romantyczna z USA, w której poznacie historię Annie (Rose Byrne). Jej chłopak ma totalną obsesję na punkcie muzyka Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke). Po spektakularnym debiucie Tucker dosłownie zapadł się pod ziemię, a chłopak Annie cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej artyście i ignoruje swoją dziewczynę. Annie zaczyna publikować nieprzychylne komentarze, które zwracają uwagę samego muzyka. Zaczynają prowadzić tajną korespondencję, która przeradza się w głębsze uczucie.

  Madame – film produkcji francuskiej z rewelacyjną obsadą! Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), to bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, która przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Planują wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne, wpada na pomysł, by pokojówka Maria (Rossy de Palma), udawała na przyjęciu hiszpańską arystokratkę. Koniecznie musicie się przekonać jak zakończy się ta historia!

  Mąż czy nie mąż – francuska komedia o dwóch kumplach, którzy wpadają w coraz większe tarapaty. Yassine studiuje w Paryżu architekturę, ale w przeddzień najważniejszego egzaminu bierze udział w szalonej imprezie i zapomina o teście. To oznacza deportację z kraju. Jedynym ratunkiem jest ślub i przyjęcie francuskiego obywatelstwa. Okazuje się, że może mu w tym pomóc tylko znajomy ze studiów – Fred. Kiedy sprawą zaczyna interesować się dociekliwy inspektor policji, sytuacja z dnia na dzień coraz bardziej się komplikuje.

  Let’s dance – film produkcji francuskiej o pasji, miłości, tańcu i muzyce. Historia tancerza breakdance Josepha, który wyjeżdża do Paryża z dziewczyną i najlepszym przyjacielem. Dołączają do ekipy breakdance i przygotowują się do międzynarodowego konkursu hip-hopowego. Okazuje się jednak, że Emma zdradza Josepha, co przekreśla jego udział w wymarzonej imprezie. Chłopak poznaje Chloe, która przygotowuje się do egzaminu do szkoły baletowej. Między nimi pojawia się silne uczucie, a dzięki wspólnej pasji do tańca i muzyki oraz rodzącej się miłości, stworzą na scenie coś, czego jeszcze nie było.

  Wymarzony – belgijsko-francuski film o maleńkim Theo, który zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo.

  Weekend z Mamą w Kinie Centrum

  Piątek, 24 maja

  15.00 – Let’s dance

  17.30 – Też go kocham

  19.45 – Wymarzony

  Sobota, 25 maja

  15.00 – Let’s dance

  17.30 – Madame

  19.45 – Wymarzony

   

  Niedziela, 26 maja

  15.00 – Let’s dance

  17.30 – Wymarzony

  19.45 – Mąż czy nie mąż

  Bilety 10 zł

Konin
17.2
°C
79
%
13
km/h
0.0
mm
87
%
Nadchodzące wydarzenia: