infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  29
  Sty
  2023

  Gramy dla wszystkich – małych i dużych! 31. Finał WOŚP

  09:00C. H. Galeria Nad Jeziorem, Konin

  Gramy dla wszystkich – małych i dużych! 31. Finał WOŚP

  Poczuj, jak mocno bije serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku, tradycyjnie w Galerii nad Jeziorem. Tego dnia razem będziemy zbierać środki na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

  Warto już teraz wpisać do swojego kalendarza datę 31. Finału WOŚP, by razem z Konińskim Sztabem nr 740 robić dobro. Tym razem będzie nam przyświecać hasło: Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych. PIERWSZY raz Orkiestra zagra dla wszystkich i mamy nadzieję, że jak zwykle Konin przyłączy się do Letniej Zadymy w Środku Zimy.

  W Koninie finał rozpoczniemy zdrowo - na sportowo happeningiem na rondzie imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zakończymy aerobikiem do muzyki granej przez orkiestrę dętą! Tradycyjnie odbędzie się pozytywnie zakręcony Bieg „Policz się z cukrzycą” wokół Jeziorka Zatorze oraz orkiestrowe morsowanie! A do tego: spotkanie z tiktokerami, koncerty i występy lokalnych zespołów, turnieje sportowe, aukcje Allegro i aukcje na scenie, warsztaty i zabawy oraz wspaniała Anielska Załoga w Galerii nad Jeziorem.

  Zapisy na bieg „Policz się z cukrzycą”

  Opłata startowa: 60 zł
  Regulamin: https://bit.ly/regulamin_bieg
  Zapisy na stronie: https://bit.ly/bieg_WOSP_Konin

  Aukcje Allegro: allegro.pl/uzytkownik/zi89
  E-skarbonka konińskiego sztabu: eskarbonka.wosp.org.pl/x1tbbv
  Honorowy patronat nad finałem objął Prezydent Miasta Konina Pan Piotr Korytkowski.

  Program WOŚP 2023 (2 MB, PDF)

Konin
1.5
°C
97
%
26
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%