infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  31
  Gru
  2021

  Filmy, poczęstunek, toast - ostania noc roku w Kinie Oskard

  19:30Kino Oskard

  Dwa seanse filmowe z przerwą na pyszny poczęstunek a w finale noworoczny toast. To brzmi jak dobry pomysł na przywitanie Nowego Roku! Zapraszamy na Filmowy Sylwester w Kinie Oskard!

  Spotykamy się w sylwestrową noc, czyli 31 grudnia (jeszcze 2021 roku) w CKiS-DK Oskard, by w ekipie najlepszych Kinomaniaków i Kinomaniaczek obejrzeć premiery filmowe, zjeść coś dobrego i wejść w Nowy Rok z OSKAR(d)OWYM przytupem.

  Sylwester z kinem rozpoczniemy o godzinie 19:30. Na pierwsze danie – premiera najnowszego filmu Pedra Almodóvara „Matki równoległe”, z nagrodzoną za swoją rolę na festiwalu w Wenecji Penélope Cruz. To wzruszająca historia o cieniach i blaskach macierzyństwa, w której nie brakuje dramatycznych zwrotów akcji. To Almodóvar w najlepszym wydaniu.

  Na drugie danie – strawa dla ciała, czyli pyszne menu dla każdego. I na deser – przedpremierowy pokaz komedii romantycznej „Szczęścia chodzą parami”. To nieprzewidywalna historia, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in. Weronikę Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Tomasza Karolaka czy Klaudię Halejcio.

  Po uczcie duchowej zaprosimy widzów na noworoczny toast.
  Zapraszamy na wyjątkowy Filmowy Sylwester do Kina Oskard!

  31 grudnia 2021 r., g. 19:30

  Bilet: 80 zł od osoby do kupienia w kasie Kina Oskard lub online na stronie ckis.konin.pl

Konin
17.6
°C
68
%
16
km/h
0.0
mm
18
%