infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • pt
  06
  Sie
  2021

  BAASCH - oryginalny artysta na polskiej scenie elektro

  21:00klubokawiarnia NOT w CKiS DK Oskard

  Klubowa muzyka doskonała na wakacje. W nowej klubokawiarni CKiS DK Oskard rozpoczęliśmy w lipcu bardzo ciekawy cykl koncertów z muzyką elektroniczną, zainaugurowała go niezwykła ZAMILSKA. Przyszedł czas na kolejnego fantastycznego artystę.

  6 sierpnia wystąpi Baasch – jeden z najbardziej oryginalnych twórców na polskiej scenie electro – wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki.

  Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal. Producent, kompozytor, wokalista, autor muzyki do nagradzanego filmu „Płynące wieżowce” Tomka Wasilewskiego, spektaklu krakowskiego teatru Stara Łaźnia „Autobiografia na wszelki wypadek” w reżyserii Michała Buszewicza i wideo-spektaklu „Balladyna” w reż. Oskara Sadowskiego.

  Wystąpił w wielu projektach muzycznych, współpracując m.in. z Rysami, Noviką, Bokką, Agimem, Zamilską, Sonar Soul czy Mery Komasą. Otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup. Dwa pierwsze albumy studyjne wydane w NEXTPOP-ie zebrały świetne recenzje i znalazły się w licznych rankingach jako jedne z najlepszych płyt. Latem 2020 roku premierę miał trzeci album „Noc”, wydany pod szyldem belgijskiej wytwórni PIAS, która zajmuje się między innymi takimi artystami, jak Editors czy Agnes Obel.

  Bilet tutaj

  www.ckis.konin.pl

Konin
17.3
°C
67
%
16
km/h
0.0
mm
21
%