infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Wydarzenia

Informacje o wydarzeniu:

 • nie
  24
  Lis
  2019

  "INSTA SHOW" - spektakl taneczny dla młodzieży

  18:00Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

  Taneczna opowieść o Instagramie – spektakl dla młodzieży „INSTA SHOW”

  Rzeczywistość prawdziwa i wirtualna, tożsamość współczesnych nastolatków, kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych i szczerość tego przekazu – m.in. z takimi zagadnieniami zmierzyli się twórcy „INSTA SHOW”.

  „INSTA SHOW” to spektakl z dziedziny tańca współczesnego poruszający tematy bardzo bliskie młodym ludziom. Dotyka tematu popularnego, portalu społecznościowego Instagram. Twórczynie Magdalena Przybysz i Agata Życzkowska zrealizowały performans z młodymi ludźmi, by przekaz uczynić jak najbardziej autentycznym.

  W spektaklu biorą udział gimnazjaliści i licealiści: młodzi, zdolni tancerze i performerzy wybrani do projektu w drodze castingu. Instagram jest pretekstem do opowiedzenia o młodym pokoleniu poprzez ruch i story telling. Twórczynie projektu zachęcają młodych do tego, aby swoim głosem opowiedzieli o tożsamości nastolatków.

  Spektakl współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach Programu Scena dla tańca 2019.
  Prezentacja spektaklu jest częścią projektu „HOTELOKO dla młodzieży”.

  „INSTA SHOW” odbędzie się 24 listopada (niedziela), o g. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie (ul. Przemysłowa 3D), wstęp jest bezpłatny. Spektakl dla dzieci od 12 lat, młodzieży i dorosłych.

  Zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Konin
28.0
°C
58
%
11
km/h
0.0
mm
86
%
Nadchodzące wydarzenia: