infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Dwa wypadki

poniedziałek Sierpień 19, 2019

15 sierpnia w Strzałkowie na skrzyżowaniu ulic Prymasa Wyszyńskiego i Powstańców wielkopolskich na drodze K92 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych.

Jeden z kierujących wjechał w przód innego samochodu. Pojazdami poruszali się tylko kierowcy, którym nic się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulatory od pojazdów. Na czas działań ruch w kierunku poznania był zablokowany.

17 sierpnia w m.ci. Staw II gm. Strzałkowo, doszło do wypadku 4 samochodów osobowych. Okazało się, że samochody prawdopodobnie w wyniku nie zachowania ostrożności na drodze K92 przez jednego z kierujących wjechały jeden w drugiego.  W zdarzeniu udział brało 5 osób, z czego dwie zostały poszkodowane i zabrane przez ZRM do szpitala. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej a także zajęli się sorpcją oraz neutralizacją plam na drodze powstałych z płynów eksploatacyjnych pojazdów.  Na miejscu pracowały JRG Słupca, OSP Strzałkowo oraz OSP Krępkowo. Droga K92 była zablokowana a działania trwały prawie dwie godziny.

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
23.6
°C
70
%
27
km/h
0.0
mm
94
%
Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń