infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Dodatkowe kursy we Wszystkich Świętych

sobota Październik 26, 2019

 1 i 2 listopada w Koninie kursować będą dodatkowe autobusy MZK.

Dodatkowe autobusy pojadą na trasie Cmentarz Komunalny - Dworzec PKP - Cmentarz ul. Kolska i odwrotnie, w godzinach od 8:30 do 17:30 ze średnią częstotliwością:1 listopada co 10 minut. 2 listopada co 30 minut.

Autobus linii nr 58 od dnia 31.10 do dnia 03.11 w kierunku Brzeźna będzie kursował zmienioną trasą, tj.  ulicami: Kolską - Wał Tarejwy - Warszawską - Brzeźno. Powrót trasą zgodną z rozkładem jazdy.

Autobus linii nr 71 od dnia 31.10 do dnia 03.11 będzie kursował ulicami: Grunwaldzką, Kościelną, Wał Tarejwy, Warszawską, Brzeźno. Powrót trasą zgodną z rozkładem jazdy.

Autobus linii nr 54 w dniu 01.11 będzie kursował zmienioną trasą: ul. Leszczynową, Kamienną, Świętojańską, Wał Tarejwy, Warszawską, Kolską ( cmentarz ), dalej bez zmian. W kierunku przeciwnym: ul. Zakładową, Kolską, Wał Tarejwy, Warszawską, Kolską ( cmentarz ), Świętojańską, dalej bez zmian.

W dniu 1 listopada wszyscy pasażerowie korzystający z usług MZK będą zwolnieni z opłat za przejazd autobusami.  

2 listopada  parkingi nr 1 i nr 2 znajdujące się na terenie Miejskich Płatnych Parkingów przy ul. 11 Listopada w Koninie będą zwolnione z opłat za postój samochodów. W ten sposób miasto chce ułatwić mieszkańcom Konina poruszanie się samochodami po mieście z uwagi na zmianę organizacji ruchu drogowego w związku z dniem Wszystkich Świętych

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
10.4
°C
88
%
14
km/h
0.0
mm
23
%