infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Dni Konina już w czerwcu

piątek Maj 13, 2022

 Cleo, Dawid Kwiatkowski, Piersi i Grubson - to gwiazdy tegorocznych Dni Konina. Jedna ze sztandarowych miejskich imprez wraca po dwóch latach przerwy wywołanej pandemią.

Wydarzenie odbędzie się w ostatni, przedwakacyjny weekend 17-19 czerwca. Dni Konina to święto miasta wypełnione muzyką i zabawą. Na konińskich błoniach stanie scena, na której wystąpią:

17 czerwca o godz. 19.00 Cleo i Dawid Kwiatkowski Dzień zakończy FAT BEAT DJ’S TEAM z efektami Piro i Led Show

18 czerwca o godz. 20.00  Piersi i Grubson. Na zakończenie wieczoru zagra DJ.

Będzie też wesołe miasteczko, dmuchańce, food trucki, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Tradycyjnie podczas Dni Konina w dniach 18-19 czerwca odbędą się 16. Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody z pulą nagród 20 tys. zł. Niedzielną atrakcją będą pokazy umiejętności jeźdźców z Ośrodka Jeździeckiego Kawalkada Horseback Archery, który specjalizuje się w łucznictwie konnym. 19 czerwca odbędzie się Wojewódzki Konkurs Piosenki Literackiej.  Na scenie przy fontannie wystąpią młodzi uczestnicy konkursu z terenu całej Wielkopolski. Gwiazdą wieczoru oraz przewodniczącym jury będzie Jacek Wójcicki - aktor i piosenkarz związany z legendarną Piwnicą pod Baranami.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
19.1
°C
44
%
2
km/h
0.0
mm
100
%