infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Daj się wciągnąć w trzy wymiary horroru. Jeszcze Straszniejsza Noc Filmożerców

poniedziałek Październik 11, 2021

Co zrobić, by horrory były jeszcze straszniejsze? By wydawało się, że jesteśmy w centrum wydarzeń? Obejrzeć je w trójwymiarze! Na Straszną Noc Filmożerców w 3D zaprasza kino Oskard. 

30 października na ekranie będzie można zobaczyć trzy dobrze znane tytuły:  „Piła mechaniczna”, „Zbaw mnie ode złego” i „Pirania”. To będą mocne emocje w trzech wymiarach. Straszna Noc Filmożerców rozpocznie się o 19.00 pokazem filmu „Pila mechaniczna” (2013 r.). To kontynuacja jednego z najbardziej przerażających horrorów wszech czasów. Dawno temu, w małym miasteczku w Teksasie, pięcioro młodych ludzi stało się uczestnikami potwornej masakry. Tylko jednej z nich dane było przeżyć. Wiele lat później, dorosła już Heather Miller wraz z przyjaciółmi wraca w rodzinne strony do Texasu. To krok do krwawej jatki… Kolejna propozycja to film twórcy kultowych horrorów Wesa Cravena z 2010 r.:  „Zbaw mnie ode złego”. Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat, dokonanych przez Rozpruwacza. Wokół jego postaci narosła legenda. Psychopata ma kiedyś powrócić, by zabić siedmioro dzieci urodzonych w noc jego śmierci. Dlaczego? Podobno miał siedem osobowości, z których tylko jedna należała do mordercy, a pozostałe wołały o pomoc. Kiedy został postrzelony, umarła każda z nich. Tylko czy on rzeczywiście zginął? Bój się Rozpruwacza!

„Pirania” (2010 r.) to film reżysera przebojowych horrorów „Wzgórza mają oczy” i „Lustra”. Sielanka w wakacyjnym kurorcie zostaje przerwana, gdy podwodne wstrząsy w dnie jeziora uwalniają prehistoryczne ryby żywiące się ludzkim mięsem. Grupka nastolatków musi się zjednoczyć, aby przeżyć i nie stać się pokarmem dla krwiożerczych piranii, które nie jadły od milionów lat. Straszna Noc Filmożerców  w 3D już 30 października o 19.00 w kinie Oskard. Szczegóły: www.ckis.konin.p

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
8.8
°C
80
%
19
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: