infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Czy strategie gry w ruletkę online naprawdę działają?

piątek Maj 13, 2022

Hazard online wymaga dużo starannego planowania i opracowywania strategii, które są oparte na obecnej i wcześniejszej wiedzy i faktach, matematyce, statystykach i oczywiście wewnętrznym przeczuciu.

Istnieje wiele postów na blogu i filmów instruktażowych, które twierdzą, że znają sekret udanego grania w gry losowe, ale nie możesz ich poważnie traktować, ponieważ są tylko przynętą na kliknięcia i mogą prowadzić do błędnych decyzji. 

Cel strategii gry w ruletkę online jest jasny — gracz próbuje wygrać trochę pieniędzy i stara się to zrobić, korzystając z kilku wskazówek i sztuczek, które doprowadzą do ostatecznego celu, jakim jest wygrana. Ale czy to naprawdę możliwe, wiedząc, że ta gra nie opiera się na wiedzy i nauce? Czy dużo ryzykujemy, próbując wykorzystać strategię hazardową w ruletce online? Jakie są szanse? Czy mamy jakieś szanse w starciu z oprogramowaniem? Wszystkie te pytania są normalne i oczekiwane, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która doprowadzi do wygrania dużych pieniędzy. Za granie w ruletkę w Ice Casino bonus bez depozytu może otrzymać gracz, który spełni odpowiednie warunki.

Czy strategie mogą przynieść pewne zyski?

Prawdę mówiąc, nie ma określonej strategii, która byłaby w pełni skuteczna, nawet jeśli tak mówią doświadczeni hazardziści. Najlepszą strategią jest, aby gracz zrozumiał grę i zasady. Nawet najbardziej precyzyjne obliczenia matematyczne mogą być całkowicie błędne, jeśli chodzi o ruletkę i nie można ich się całkowicie trzymać. Zawsze będzie jakieś ryzyko, ponieważ ci, którzy twierdzą, że mają strategię bez ryzyka, po prostu kłamią.

Jedną z rzeczy, o których nie powinieneś myśleć, jest manipulowanie i fałszowanie oprogramowania. Zdarzają się przypadki, kiedy niektórzy gracze to robili, ale wszyscy wiemy, że nie skończyły się dobrze. Należy pamiętać, hazard jest regulowany przez surowe zasady prawa, a manipulowanie oprogramowaniem dla osobistych potrzeb jest przestępstwem.

A skoro już tu jesteśmy, przy manipulacjach internetowych, naszą rekomendacją jest unikanie stron internetowych i osób, które próbują sprzedać swoją strategię zysku. Nie są z Tobą szczerzy, a ich celem jest zabranie Twoich pieniędzy. Na pewno są bardzo atrakcyjne oferty i nawet najlepsi mogą pomyśleć o „zakupieniu” planów strategii gier, ale absolutnie należy takich ofert i osób unikać.

Zarówno strategie fałszowania, jak i sprzedaży oprogramowania są nielegalne i mogą prowadzić do poważnych konsekwencji, nawet kilku miesięcy więzienia za większe oszustwa. Hakowanie dowolnego systemu jest przestępstwem i nawet najlepsi hakerzy nigdy nie zaoferują swoich usług online, a ponadto kasyna mogą natychmiast znaleźć oszustów i ich ścigać.

Legalne strategie stosowane przez graczy

Zapewne wszyscy mamy kilka ważnych liczb, kolorów i kombinacji, które uważamy za szczęśliwe i dlatego najczęściej używamy ich podczas grania w loterię lub podobne gry. Czasami może to  zadziałać również w przypadku hazardu online. Niektórzy gracze próbują stosować strategię gry w ruletkę, która polega na podwajaniu zakładu za każdym razem, gdy przegrywasz i poddawaniu się na czas, gdy sytuacja jest zbyt krytyczna.

Strategia double-up może również działać, ale nie ma gwarancji, że będzie skuteczna za każdym razem. Dzięki niemu gracz podwaja się za każdym razem, gdy wygrywa, aby mógł wykorzystać potencjał każdego spinu i zwiększyć zarobki. To świetna kombinacja, aby nie stracić dużo pieniędzy.

Zgodnie ze strategią D’Alemberta, każdy spin jest powiązany z poprzednim, a gracz powinien odpowiednio dostosować grę. Ma to sens, ale nie zawsze działa tak, jak chcemy lub planujemy.

Teoretycznie przy każdym obrocie może być dokładne obliczenie matematyczne, ale jest 37 elementów koła, 18 jest czerwonych, 18 jest czarnych i jeden jest zielony. Szansę na odgadnięcie, czy piłka wpadnie na czerwone pole, wynosi prawie 50%. Mówimy prawie dlatego, że to jedno zielone pole, zmniejsza szansę do 48,6%. Większość strategów internetowych używa tego, aby oszukać graczy. Ale zawsze jest szansa, nawet bardzo mała, aby piłka zatrzymała się na zielonym polu. Dodatkowo każde pole jest oznaczone numerem, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę, więc przez większość czasu jest to po prostu kwestia szczęścia.

Ogólnie rzecz biorąc, strategie nie mają większego sensu, zwłaszcza te, które starają się zapewnić ludziom, że mają przepis na wielkie wygrane. To po prostu nieprawda. Szczególnie w ruletce największą sztuczką jest to, że jedeno zielone pole z zerem może sprawić, że wszystkie obliczenia matematyczne staną się bardziej skomplikowane, niż nam się wydaje. Prawie 50% nie równa się 50% i wiele osób właśnie przez to traci pieniądze.

Jeśli chodzi o różne strategie, nie jesteśmy w stanie potwierdzić, która jest najlepsza, bo nic takiego tak naprawdę nie istnieje. Niektóre z nich są lepsze i mają historię udanego ich użytkowania.

Podsumowanie

Hazard odbywa się zawsze na własne ryzyko. Tylko dlatego, że ktoś stosuje jakąś strategię, nie oznacza to, że zadziała ona również u Ciebie, więc nie słuchaj swoich znajomych i innych graczy wokół ciebie. Skoncentruj się na swojej wydajności, a nawet zrezygnuj, jeśli Twoja wewnętrzna intuicja Ci to podpowiada. Należy zawsze pamiętać, że wszystkie gry hazardowe online, są grami losowymi, więc potrzebne jest w nich przede wszystkim szczęście, aby coś w nich wygrać.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
7.1
°C
91
%
14
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: