infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Czy internetowy bukmacher to dobry wybór?

środa Październik 2, 2019

W Polsce zakładów bukmacherskich można dokonywać na dwa sposoby - w punktach stacjonarnych oraz online. Jakie są wady i zalety obydwu rozwiązań? Czy bukmacher prowadzący działalność w Internecie to dobry wybór?

1.Zakłady bukmacherskie stacjonarne, a internetowe

2.Legalne zakłady bukmacherskie

3.Na co zwrócić uwagę, wybierając bukmachera?

Zakłady bukmacherskie stacjonarne, a internetowe

W naszym kraju możesz legalnie zakładać się na dwa sposoby: w punkcie stacjonarnym lub poprzez witrynę internetową wybranego bukmachera. Pierwsze rozwiązanie jest preferowane przede wszystkim przez osoby starsze, dla których wizyta w kolekturze jest pretekstem do podtrzymywania znajomości i prowadzenia życia towarzyskiego. Jednak, jak wynika z badań, Polacy coraz częściej decydują się na zakłady bukmacherskie dokonywane przez Internet. Jest to sposób zdecydowanie bardziej wygodny i szybszy, niż wizyta w punkcie stacjonarnym - można zarejestrować się, wpłacić pieniądze, dokonać zakładu i odebrać nagrodę bez konieczności wychodzenia z domu. Żeby jednak cała zabawa była w pełni bezpieczna, warto pamiętać o pewnych zasadach związanych z korzystaniem z usług bukmacherów internetowych.

Legalne zakłady bukmacherskie

Podczas dokonywania zakładów online zdecydowanie najważniejsze jest wybranie odpowiedniego bukmachera. Podstawowym warunkiem powinna być legalność jego przedsięwzięcia - tylko zgodna z prawem działalność, poparta odpowiednią licencją wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów, gwarantuje ci pełną uczciwość i bezpieczeństwo dokonywanych zakładów. Listę podmiotów uprawnionych do prowadzenia działalności bukmacherskiej za pośrednictwem Internetu znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając bukmachera?

Legalność prowadzonej działalności to najważniejszy, ale nie jedyny czynnik, na który należy zwrócić uwagę podczas wybierania bukmachera. Przed dokonaniem zakładu warto dokładnie przeczytać warunki umowy i regulamin dostępny na stronie, a także zapoznać się z opiniami innych użytkowników. Dobrym wyborem będzie z pewnością bukmacher, który oferuje swoim klientom różnego rodzaju promocje i programy lojalnościowe. Na niektórych portalach znajdziesz również forum tematyczne dla użytkowników, porady ekspertów, ciekawe artykuły tematyczne oraz inne przydatne materiały. Dzięki nim będziesz mógł wzbogacić swoją wiedzę o sporcie i poznać nowe strategie, a także nawiązać znajomości z innymi pasjonatami zakładów bukmacherskich.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
11.9
°C
83
%
15
km/h
0.0
mm
53
%