infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi

środa Styczeń 22, 2020

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 29-latka i 37-latka, którzy dokonali kradzieży w jednym ze sklepów wielobranżowych na terenie Koła.

Złodzieje skradli elektronarzędzia warte ponad 1300 złotych. Część skradzionego mienia udało się funkcjonariuszom odzyskać.16 stycznia br. stróże prawa zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Mężczyźni kilka dni wcześniej z jednego z kolskich marketów ukradli elektronarzędzia, a wśród nich m.in. akumulatory i ładowarki do akumulatorów. Skradziony towar oszacowano na ponad 1300 złotych. Gdy kryminalni przejrzeli zamontowany w sklepie monitoring, natychmiast rozpoznali sprawców tego czynu, bowiem byli oni już wcześniej notowani przez Policję za kradzieże. Informację przekazano wszystkim policjantom i jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali jednego ze spraców. Był nim 29-letni kolanin. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli część skradzionego asortymentu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jego kompan usłyszał zarzuty dzień później. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/zatrzymani-za-kradziez-elektronarzedzi">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
7.8
°C
95
%
18
km/h
0.9
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: