infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

XXV Zimowe Regaty Barbórkowe

poniedziałek Listopad 18, 2019

W XXV Regatach Barbórkowych wzięło udział 40 jednostek pływających z całej Polski.

Najmłodsi adepci Żeglarstwa startowali przed starszymi Żeglarzami - otworzyli zmagania Żeglarzy na Jeziorze Pątnowskim. Pogoda okazała się łaskawa i Regaty mogły odbyć się bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem żeglarzy czuwały zastępy Ochotniczych Straży Pożarnej z Cukrowni Gosławice i Licheń Stary oraz Wodne  Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Odbyło się 5 biegów dla 6 klas - Wszyscy Żeglarze dopłynęli do Mety. W tym roku udało się wszystkim ukończyć Regaty, nie było żadnych wywrotek i strat na pokładach

Wyniki Regat XXV Zimowe Regaty Barbórkowe

OMEGA Standard

1 miejsca  - POL253 - Beniamin Piksa, Dawid Piksa, Artur Apostoł

2 miejsce - POL 240 – JKM RODA Gdynia - Jan Springer, Bartosz Kaszubowski, Krzysztof Spytek

3 miejsce - POL310 – MKS Szkuner Myślibórz - Jan Witkowski, Jacek Szeligiewicz, Katarzyna Szeligiewicz

OMEGA SPORT

1 miejsce - POL 16 – PTTK Horyzont Gniezno - Krzysztof Turza, Marcin Nowak, Hubert Radzimowski,

2 miejsce - POL 239 – KŻ Miedwie - Tomasz Mordas, Bartłowiej Zajt, Łukasz Ostrowski,

3 mijesce - POL337 – KŻ Energetyk - Mateusz Szczepaniak, Michał Mach, Albert Musierowicz

Klasa Turystyczna T1

1 miejsce - POL112 – KŻ Spójnia Wawa - Andrzej Kęder, Marcin Wacławiak,

2 miejsce - PZ98 – KŻ Toruń - Andrzej Rygielski, Przemysław Weteski, Marian Przybyliński,

3 miejsce - PZN098 – KŻ KWB Konin - Jacek Wiśniewski, Bartosz Klama,

Klasa Turystyczna T2

1 miejsce - POL10000 – SKŻ Przybrodzin - Marcin Macioszek, Leszek Macioszek, Krzysztof Frydrychowski

2 miejsce – Bractwo Żeglarskie Czaplinek - Jacek Jadkowski, Paulina Kryl, Łukasz Kryl, Andrzej Kuberski

3 miejsce - PZN 103 – KŻ Bryza - Stanisław Wapniarski, Dariusz Lenartowski, Grzegorz Ścibor,

Klasa Turystyczna T3 

1 miejsce - POL 10011 – Szanty Gniezno - Michał Marciniak, Bartłomiej Rominecki, Patrycja Marciniak, Oskar Rożek,

2 miejsce  - PZN084 – KŻ Energetyk - Piotr Budner, Jerzy Szkudlarek

3 miejsce - POL3294 – Trawers Ostrów Wlkp - Bogdan Andrzejewski, Henryk Maliński,

Klasa Open

1 miejsce – KŻ Spinaker - Dawid Matysiak, Paweł Czechowski, Rafał Wrzesiński,

2 miejsce – POL33- RJKP Poznań - Roman Czajkowski, OlgierdStidler, Michał Tomczak, Michał Mijakowski

3 miejsce – POL14 – KŻ Miedwie - Mirosła Mordas, Ryszard Chybiński, Anna Mordas

Klasa Optymist

1 miejsce – UKS Delfin Ślesin – Julia Lewandowska,

2 miejsce – KŻ Spinaker - Adam Zawadzki,

3 miejsce – UKS Delfin Ślesin -  Anna Przybylska,

 

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/xxv-zimowe-regaty-barborkowe">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
4.4
°C
87
%
16
km/h
0.0
mm
0
cm
92
%
Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń