infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Wypadek w Rybnie

wtorek Styczeń 21, 2020

16 stycznia 2020r. o godzinie 20.11 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Rybno gm. Przedecz.

Na drodze wojewódzkiej 269 zderzyły się dwa samochody: BMW 528 i dostawcze IVECO. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kłodawy i Przedcza. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowali tylko kierowcy, w wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zdarzenia zmarł kierowca IVECO, natomiast kierowca BMW została zabrany do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz zakręceniu zaworu butli LPG w samochodzie BMW. Działania ratownicze przez 4 godziny i 24 minuty prowadziło 24 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski; Zdjęcia: KP PSP Koło.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/wypadek-w-rybnie">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
6.7
°C
94
%
10
km/h
0.9
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: