infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Wypadek w Plebankach

czwartek Maj 9, 2019

30 kwietnia 2019 r. o godzinie 14.14 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Plebanki gm. Osiek Mały.

Na drodze powiatowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych; Volvo S60 i Renault Laguna. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz OSP Dęby Szlacheckie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowało pięć osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim osobom biorącym udział w wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego osoby poszkodowane zostały przekazane pod opiekę medyczną. Działania ratownicze przez 3 godziny prowadziło 14 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/wypadek-w-plebankach">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
90
%
19
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: