infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Wypadek w Kole

poniedziałek Maj 13, 2019

12 maja 2019 r. o godzinie 17.14 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Kole.

Na skrzyżowaniu ul. Kolejowa z ul. Blizna doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych; Opel Astra i Peugeot 407. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowało sześć osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim osobom biorącym udział w wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego osoby poszkodowane zostały przekazane pod opiekę medyczną. Działania ratownicze przez 2 godziny prowadziło 8 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski, Zdjęcia KP PSP KOŁO

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/wypadek-w-kole">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
19
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: