infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film na naszym Facebooku z briefingu i przedstawienie wice prezydentów

Spektakl ,,Za drzwiami”

czwartek Maj 16, 2019

Spektakl ,,Za drzwiami" pokazujący walkę młodego człowieka z własnymi słabościami, wystawią młodzi twórcy z Konińskiego Domu Kultury. Projekt przygotowują instruktorzy pracujący w KDK. Na scenie zobaczymy dzieci i młodzież, na co dzień biorące udział w zajęciach artystycznych.

Spektakl opowiada o tym ile  młodzi ludzie ,,zamknięci” w czterech ścianach swego wirtualnego świata tracą z życia.

- Poprzez uzależnienie od Internetu, gier komputerowych, ale także lenistwo czy zamknięcie się w świecie książek, tracimy to co w życiu najcenniejsze: rodzinę, przyjaciół, radość z zabawy, tańca czy muzyki. Przestajemy patrzeć na naturę, rozmawiać i spotykać się z innymi. To problem nie tylko młodych ludzi. Walczymy z nim i do tej walki włączają się również nasi młodzi tancerze, wokaliści, filmowcy czy plastycy – mówi Marta Merdzińska, instruktor tańca w KDK, reżyser spektaklu.

Spektakl wystawiony zostanie 18 maja dwukrotnie o 16.00 i 18.30. Będzie podsumowaniem roku artystycznego w KDK. Na scenie zobaczymy tancerzy z zespołów FUKS, Body and Soul, CODA, SPACE oraz solistów z Wokalnego KA-DE-KA. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie KDK.

Plastyczne Atelier KreDKa tego samego dnia w Strefie K, o godz. 17.30, rok artystyczny zakończy wernisażem ,,Nasi Twórcy”, na którym pokazane zostaną prace młodych plastyków.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/wydarzenia/spektakl-za-drzwiami">
Twitter

INNE WIADOMOŚCI

Konin
13.1
°C
87
%
2
km/h
0.1
mm
99
%
Nadchodzące wydarzenia: