infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

Polecane:

Zobacz film z pożaru skansenu Bicz z dnia 19.11.2018 !!!

Koncert najbardziej uśmiechniętego barda w Polsce

wtorek Listopad 20, 2018

Organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę” zapraszają w najbliższą niedzielę, 25 listopada o godz. 19.00, na recital najbardziej uśmiechniętego barda w Polsce -  Marka Andrzejewskiego. Koncert odbędzie się w auli pod plebanią w parafii św. Wojciecha w Koninie - Morzysławiu.

Zaproszony artysta to autor, kompozytor, wykonawca piosenek. Obchodzi w tym roku jubileusz ćwierćwiecza pracy artystycznej. Współzałożyciel i filar Lubelskiej Federacji Bardów. Okrzyknięty jest najbardziej uśmiechniętym Bardem. Jego piosenki są melodyjne, optymistyczne, a zarazem frapujące i zapadające w pamięć. Kojarzony jest z nurtem piosenki autorskiej, poetyckiej, z Krainą Łagodności - głównie ze względu na niebanalne teksty. Jego muzyka łączy elementy jazzu, folku, bossa novy i ballady. Ma w swoim dorobku pięć płyt autorskich: „Trolejbusowy batyskaf” (1997), „Dziesięć pięter”  (2003) „Elektryczny sweter” (2012), „Akustycznie” (2015), „Hasztagi” (2018 najnowsza!) oraz 14 płyt nagranych z Lubelską Federacją Bardów. Do Konina przywiezie swój autorski program!

Projekt współfinansowany jest przez miasto i parafię św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Organizatorami są diecezjalny duszpasterz trzeźwości i tygodnik „Adalbertus”. Na koncert wstęp wolny!

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/wydarzenia/koncert-najbardziej-usmiechnietego-barda-w-polsce">
Twitter

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.4
°C
73
%
23
km/h
0.0
mm
0
cm
92
%
Nadchodzące wydarzenia: