26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Pomoc dla zdolnych

Pomoc dla zdolnych

Po raz czternasty Towarzystwo Samorządowe przyznawało będzie stypendia dla uczniów szkół średnich.  O stypendium ubiegać się mogą uzdolnieni uczniowie, pochodzący z gospodarstw o niskich dochodach, którzy dla własnego rozwoju potrzebują wsparcia finansowego. Wnioski można składać do 15 lipca 2013 r. sty

Dotychczasowych stypendystów Towarzystwa Samorządowego, którzy kontynuować będą naukę na stacjonarnych studiach magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym w polskich uczelniach publicznych posiadających uprawnienia magisterskie, zapraszamy do udziału w programie stypendiów pomostowych.
Na zgłoszenia osób zainteresowanych programem czekamy do 15 lipca br. Z grona nadesłanych zgłoszeń wyłonione zostanie 7 osób, którym Towarzystwo Samorządowe przyzna rekomendację, uprawniająca do możliwości ubiegania się o stypendium pomostowe Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.

Funduszowi udało się również pozyskać środki finansowe z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach ogólnopolskiego konkursu „Agrafka Agory”. Uzyskane dofinansowanie przeznaczone zostanie na wypłatę stypendiów dla osób, które rozpoczynają naukę w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
Termin składania wniosków w ramach tego programu upływa 11 października 2013 r.

Bliższe informacje o programach wraz z drukami dokumentów do pobrania dostępne są na stronie internetowej www.stypendia.ts.konin.pl