24wrzesień2018

24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » SUPER KIDS w SP 6

SUPER KIDS w SP 6

Dnia 5 czerwca 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Koninie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną I edycję Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Klas III – Super Kids.  

P1110529
P1110547
P1110554
P1110586

Gościliśmy Pana Prezydenta Sławomira Lorka, wykładowcę języka angielskiego PWSZ w Koninie Panią Magdalenę Bonikowską , konsultanta metodycznego wydawnictwa Pearson Panią Barbarę Langner i dyrektora szkoły Pana Grzegorza Jankowiaka. Goście wręczyli uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Konina, Starostę Konińskiego, wydawnictwo Pearson i naszą szkołę. Mieliśmy też okazję posłuchać wielu interesujących wykonań piosenek w języku angielskim, a zaprezentowali się nie tylko laureaci konkursu, ale także dzieci z koła języka angielskiego naszej szkoły oraz obejrzeć występy zespołu tanecznego pod kierunkiem Pani Leny Franczak.

Wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować spotkanie składam serdeczne podziękowania

tekst: Mariola Szymaniak