25wrzesień2018

25 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » GALA MISS WIELKOPOLSKI 2013 - TRANSMISJA LIVE NA CAŁY ŚWIAT !

GALA MISS WIELKOPOLSKI 2013 - TRANSMISJA LIVE NA CAŁY ŚWIAT !

Już w piątek 31 maja o 19.30 w ostrowskim KINIE KOMEDA - GALA MISS WIELKOPOLSKI 2013, podczas której poznamy nowe królowe piękności, które reprezentować będą Wielkopolskę na grudniowym FINALE MISS POLSKI 2013. 

galiaa

Na scenie zobaczymy 56 najpiękniejszych dziewczyn Wielkopolski w pełnym emocji wyścigu po korę i sławę. Finalistki zaprezentują się kilkukrotnie m.in. w strojach kąpielowych, kolekcji letniej, sukniach ślubnych i kreacjach wieczorowych. 

Galę Finałową uświetnią recitale gwiazd - MARIO BISCHINA z Rumunii (wykonawcy mega hitu ,,Macarena'') oraz zespołu SOLEO, który szturmem zdobywa listy przebojów (wykonawcy m.in. hitu ,,Słodko Słodka'')

UWAGA ! TRANSMISJĘ LIVE Z GALI FINAŁOWEJ BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ 31.05 od 19.30 w Internecie na www.ok24.tv - relację będzie dostępna także na smartfony i tablety !

Po części oficjalnej odbędzie się Bankiet Koronacyjny i After Party w najmodniejszym klubie Południowej Wielkopolski - YOYO bowling & club, gdzie w luźnej atmosferze, miłym towarzystwie i najlepszej muzyce będzie można zakończyć ten pełen emocji wieczór.

Przypominamy, że Narodowy Konkurs MISS POLSKI organizowany jest od 1990 roku i należy do najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce.

Mogą wziąć w nim udział wszystkie bezdzietne panny w wieku od 18 do 24 lat (w kategorii dorosłe) i od 14 do 17 lat (w kategorii nastolatki)

Finalistki Miss Polski reprezentują nasz kraj na wielu światowych konkursach piękności, w tym - na najważniejszym i z największą tradycją - MISS WORLD.