24wrzesień2018

24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Konkurs na promocję gospodarczą miasta Konina – oferta udostępniona

Konkurs na promocję gospodarczą miasta Konina – oferta udostępniona

Działanie na rzecz transparentności w kwestii działań władz lokalnych to jedno z głównych założeń jakimi kierujemy się od momentu utworzenia stowarzyszenia. My, mieszkańcy, mamy prawo wiedzieć między innymi w jaki sposób i na co wydawane są publiczne pieniądze. W dniu 20.05.2013 r. Stowarzyszenie Akcja Konin otrzymało ofertę Fundacji Rozwoju Polskiego Eksportu która zwyciężyła w pierwszej edycji konkursu na promocję miasta Konina. El. Konin 2012

 

Akcja Konin dziękuje Urzędowi Miasta Konina za uznanie wszystkich argumentów zawartych w naszym odwołaniu oraz pozytywne rozpatrzenie wniosku o udostępnienie informacji publicznej. Dziękujemy również Panu Krzysztofowi Izdebskiemu, prawnikowi z Sieci obywatelskiej – Watchdog Polska, za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w czasie trwania całego postępowania.

Po zapoznaniu się zarówno z dokumentacją konkursową jak i treścią zwycięskiej oferty, postanowiliśmy odnieść się do jej części formalnej. W ogłoszeniu konkursowym, wyraźnie napisano, jakie warunki musi spełniać złożona oferta. Jeden z zapisów mówi:
Oferty wraz z załącznikami złożone na niewłaściwych drukach, niekompletne, nie podpisane lub podpisane przez osoby nieuprawnione, nie opieczętowane lub zawierające inne braki formalne zostaną odrzucone z przyczyn formalnych w przypadku nieusunięcia braków w terminie wskazanym przez Komisję Konkursową.

Cały artykuł na stronie źródłowej.

Źródło: www.akcjakonin.pl

foto: zepak.com.pl