26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Odmienili siebie

Odmienili siebie

Odmienieni,lżejsi, piękniejsi ale też bardziej pewni siebie. To czwórka finalistów projektu „Odmieniamy siebie”.  Na zakończenie projektu odbyła się uroczysta gala. od1

 

 

Do udziału w projekcie „odmieniamy siebie” zgłosiło się 250 osób. Z tego szerokiego grona jury wybrało cztery osoby, które przez trzy miesiące przechodziły metamorfozę. Codziennie mieli dostarczane pięć dietetycznych posiłków, ćwiczyli fitness, byli pod opieką dietetyczki, kosmetyczki, stylistki. Na zakończenie projektu w dworze Arkady zaprezentowano efekt trzymiesięcznej pracy. Przed publicznością zaprezentowali się: Ewa Małolepsza, Sylwia Drzewiecka, Janusz Jabłoński i Krystian Woźniak. W sumie finaliści zrzucili 64 kilogramy wagi.
Ewa Małolepsza straciła 14 kilogramów. - To dopiero początek drogi. W trakcie projektu mi wsparcie rodziny i znajomych, zaraziłam ich zdrowym stylem życia – powiedziała Ewa Małolepsza.
Z kolei Sylwia Drzewiecka schudła o 8 kilogramów. - Miałam konkretny cel i go realizowałam. Pokazałam, że w każdym wieku można zacząć być aktywnym. W każdym wieku i z każdym problemem można sobie poradzić, jeśli ma się wsparcie specjalistów – stwierdziła Sylwia Drzewiecka.
Janusz Jabłoński stracił aż 22 kilogramy. - Najtrudniej było przyzwyczaić się do pięciu posiłków dziennie. Postanowiłem się zmienić – mówi Janusz Jabłoński.
Krystian Woźniak podbił serca jurorów oraz publiczności na gali. Schudł o 20 kilogramów, a co najważniejsze lepiej się teraz czuje. - Od czasu kiedy rozpocząłem udział w projekcie lepiej się czuję. Zmienianie się to prawdziwa przyjemność – deklaruje Krystian Woźniak.
Specjaliści od żywienia, aktywności fizycznej podkreślają, ze uczestnicy zyskali nie tylko lepsze sylwetki ale również pewność siebie. Ponadto jest to początek w dalszym staraniu o figurę i zdrowie. Na zakończenie projektu zorganizowano również warsztaty zdrowego i dietetycznego żywienia. - Przyzwyczajenie się do nowego sposobu odżywiania jest trudniejsze niż zmuszenie organizmu do wysiłku fizycznego – powiedziała Maria Zalewska – Jaskot.

od3od4od5