26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Awans się oddala

Awans się oddala

Po emocjonującym meczu koszykarki MKS PWSZ przegrały pierwszy mecz play – off z Ostrowią Ostrów Wielkopolski. Kolejne spotkanie w Ostrowie w środę. mos1

W normalnym czasie gry w pierwszym spotkaniu pomiędzy MKS PWSZ Konin a Ostrowią był remis. Po dwóch kwartach lepsze były koninianki. O wyniku zdecydowała dogrywka, której więcej punktów rzuciły koszykarki z Ostrowa. Wygrały one całe spotkanie 73 – 68.
W zespole z Konina punkty zdobywały: Iwona Płóciennik -18, Katarzyna Motyl -12, Anita Szemraj - 11, Elżbieta Paździerska -9, Anna Gurzęda - 6, Milena Krzyżaniak - 5, Marta Libertowska - 5, Ramona Casimiro -2).
Kolejne spotkanie w środę w Ostrowie, jeśli zespół MKS PWSZ wygra, to o awansie zdecyduje kolejny mecz w Koninie. W przypadku przegranej, to zawodniczki Ostrovi cieszyć się będą z awansu do pierwszej ligi.