26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Uczciwy znalazca

Uczciwy znalazca

Torbę ze sprzętem komputerowym zostawił na dachu samochodu i odjechał mężczyzna w Koninie.  Leżący na ulicy Ślesińskiej sprzęt oddał policjantom 52 letni Koninianin. znalazl

 


Mieszkaniec ul. Kolejowej w Koninie podszedł do policjantów patrolujących dworzec PKP i powiedział im, że kilka godzin wcześniej na ul. Ślesińskiej znalazł torbę, w której był sprzęt komputerowy i inne przedmioty. Torbę wraz z całą zawartością oddał policjantom.
W torbie był laptop, dysk przenośny, telefon komórkowy, 3 pamięci typu pen drive, modem, dokumenty, kable, etui z płytami i inne przedmioty. Na szczęście w środku była również wizytówka właściciela. Powiadomiony o znalezisku przybył dzisiaj do KMP i odebrał zgubę.
Okazało się, że torbę z całą zawartością położył na dachu samochodu, po czym zapomniał o tym i pojechał. Przyznał, że sporo kierowców mrugało mu światłami drogowymi, ale spowodowało to tylko tyle, że zwolnił myśląc, że za chwilę napotka patrol policji, kontrolujący prędkość. Wartość sprzętu nie przerażała go, jednak dane na dyskach i zeszyt pełen haseł były dla niego niemal bezcenne.