infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Świąteczne Dzieciaki w Centrum

poniedziałek Grudzień 9, 2019

Wspólny świąteczny taniec uczestników warsztatów, elfów, Świętego Mikołaja i Pani Mikołajowej - taki był finał grudniowego projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury.

Dzieci wraz z instruktorami przygotowały występ specjalnie dla swoich opiekunów. Były też świąteczne filmy oraz niespodzianki. Dzieci wspólnie z rodzicami obejrzały film ,,Magiczne Święta Ewy”. Po filmie familijnym dzieci wybrały się na warsztaty filmowo-artystyczne.  Uczestnicy warsztatów razem z instruktorami z Konińskiego Domu Kultury: Anną Cherniei oraz Grzegorzem Ambroziakiem przez prawie dwie godziny pracowali nad świątecznym występem tanecznym. W tym czasie rodzice oglądali film ,,Last Christmas”, a po filmie na scenie pojawiły się ich pociechy. Towarzyszyły im również elfy tańczące breaking z grupy Body and Soul z Konińskiego Domu Kultury. Nie mogło też zabraknąć Świętego Mikołaja, który  wręczył  wszystkim uczestnikom warsztatów upominki.  Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Noworoczna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” odbędzie się w niedzielę, 26 stycznia 2020.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/swiateczne-dzieciaki-w-centrum">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
3.3
°C
92
%
26
km/h
0.1
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: