21sierpień2018

21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Jesteś tutaj: Home » styl życia » Dla mężczyzn » Gadżety nowoczesnego mężczyzny

Gadżety nowoczesnego mężczyzny

Młodzi mężczyźni, odnoszący sukces i śledzący najnowsze trendy wiedzą, że ważnym elementem są dodatki oraz męskie gadżety.

Oto dowcip, który pokazuje nam mężczyzn i ich świat w żartobliwy sposób:

Idzie mężczyzna lasem i napotyka żabę.

- Jestem piękną księżniczką - mówi żałośnie płaz - jeśli mnie pocałujesz zostanę z tobą i będziemy mieli piękne życie. Mężczyzna bierze żabę do kieszeni i idzie dalej.

- Dlaczego mnie nie pocałujesz? - pyta żaba.

- Na dziewczynę nie mam czasu - odpowiada mężczyzna – a gadająca żaba to fajny gadżet!

Gadżety, męskie gadżety - to coś, co musi mieć nowoczesny facet

Oczywiście największym dodatkiem do mężczyzny jest jego samochód. Najlepiej jakby był sportowy, z mnóstwem gadżetów w środku, szybki, reprezentacyjny, niepowtarzalny i bezpieczny. Niejeden pan traktuje go jak członka rodziny. Przemawia do niego, pielęgnuje go, pieści, dba jak o swój największy skarb. Każdą wolną chwilę przeznacza na majsterkowanie w garażu lub po prostu bycie ze swoim autem.

Kolejnym ważnym gadżetem mężczyzny jest telefon komórkowy. Musi być solidny. Są nawet specjalne limitowane serie telefonów produkowane dla mężczyzn, wysadzane diamencikami. Kosztują bardzo dużo, ale na pewno z takim sprzętem będziemy wyróżniać się w tłumie i inni będą go zazdrościć. Musi posiadać wiele funkcji i być nowoczesny.

Do telefonu przyda się ładowarka w formie bransolety. To rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują i rzadko przebywają w domu. Ładowarka naładuje również MP3 czy przenośna konsolę do gier. Oprócz tego bardzo ładnie się prezentuje na ręce. Może zastąpić biżuterię nowoczesnemu mężczyźnie. Bo przecież gustowny, skórzany pasek na nadgarstku to idealny dodatek, który może się stać wyznacznikiem stylu współczesnego mężczyzny.

Mężczyźni uwielbiają otaczać się gadżetami elektronicznymi. Począwszy od czadowego IPoda poprzez wszelkie konsole do gier a skończywszy na lansiarskim czajniku Bugatti.

Lubią to i nie zmienimy tego. Poza tym kobiety też lubią gadżety…

Źródło: w-spodnicy.ofeminin.pl