25wrzesień2018

25 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil
Jesteś tutaj: Home » styl życia » Dla kobiet » Być jak Rihanna

Być jak Rihanna

Rihanna, jak każda kobieta jest zmienna, nie przywiązuje się do jednego stylu. Raz jest powabną, pełną kobiecości elegantką; innym razem niegrzeczną dziewczynką. W swoich strojach odważnie miesza trendy i jak każda gwiazda uwielbia błyszczeć. Najważniejszym dodatkiem jest biżuteria. Jej ulubionym projektantem jest CC Skye, wg magazynu In Touch ”Najgorętsza projektantka Hollywood”, która w Polsce dostępna jest dzięki butikowi Cocktail’me.

Rihanna doskonale wie, co w modzie piszczy. To ona pierwsza zaczęła publicznie pokazywać się w sportowych bluzach i okazałych naszyjnikach, niemających na pierwszy rzut oka ze sobą nic wspólnego. Okazało się to starzałem w 10. Jeśli lubisz luźna formę dodaj duży łańcuch koniecznie gruby i złoty i stylizacja sezonu gotowa.

Rihanna na scenę najchętniej wybiera ostre dodatki: lśniące chockery, nabijane ćwiekami bransoletki i pierścienie – kolczatki. Punk rockowe inspiracje doskonale dopełniają jej kontrowersyjny wizerunek, razem z muzyką i energią, jaką wyzwala podczas koncertu stanowią swoistą mieszankę wybuchową. Podczas tegorocznego Diamonds Word Tour gwiazda zapewne niejednym nas jeszcze zaskoczy.

A ty, jeśli lubisz czuć się jak gwiazda, czep inspirację ze stylizacji piosenkarki, która potrafi chwycić za serce na długo.

Więcej o najnowszych trendach znajdziecie na blogu http://cocktailmeblog.blogspot.com/ Jeśli potrzebujesz rady eksperta umów się na wizytę w showroomie marki przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

kobietamag.plBiżuteria-Cocktailme-Fallon-1
Biżuteria-Cocktailme-Fallon-2
Biżuteria-Cocktailme