infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Sprawa postrzelenia ma trafić do Poznania

sobota Listopad 16, 2019

Rodzina zabitego 21-latka chce, żeby sprawą zajęła się prokuratura w Poznaniu. Taką informację przekazali pełnomocnicy rodziny.

W dniu dzisiejszym sporządzimy wniosek o przekazanie sprawy prokuraturze w Poznaniu. Zasadnym jest w okolicznościach sprawy, żeby Prokuratura Okręgowa w Koninie była wyłączona od prowadzenia sprawy. I żeby przejął ją inny, niezależny organ prokuratorski-mówią pełnomocnicy. Niedopuszczalnym jest, że ojciec zabitego mężczyzny  do dzisiaj nie otrzymał wsparcia psychologicznego, nikt nie zainteresował się nim. Postaramy się to zmienić, by od dzisiaj wszelkie prawa były zapewnione - wyjaśniał adwokat rodziny. Przypomnijmy, do tragedii doszło w czwartek na ul. Wyszyńskiego. Policjanci próbowali wylegitymować trzech młodych ludzi. Jeden z nich uciekał, w trakcie policyjnego pościgu został postrzelony i zmarł. Nie przesłuchano jeszcze ojca 21-latka,ani policjanta,  który oddał strzał. Funkcjonariusz przebywa w szpitalu.

 

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/sprawa-postrzelenia-ma-trafic-do-poznania">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
19
km/h
0.0
mm
0
cm
100
%
Nadchodzące wydarzenia: