infoKonin – Koniński Portal Informacyjny

ŻYCZENIA

Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy Wam nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Tego życzy redakcja infoKONIN.pl

Spotkanie z Raczkiem

poniedziałek Czerwiec 17, 2019

Spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem odbędzie się 18 czerwca w konińskiej bibliotece. To spotkanie w ramach projektu KBO „Konin, lubi książki 4”.

Tomasz Raczek - publicysta, wydawca, krytyk filmowy, recenzent teatralny, autor wielu programów telewizyjnych i radiowych. Publikował na łamach ” Rzeczpospolitej”, „Wprost”, „Polityki”, „Kina”, „Teatru”. Stworzył polską edycję „Playboya” i był jego pierwszym redaktorem. Był także vice dyrektorem programu drugiego TVP. Z Zygmuntem Kałużyńskim prowadził przez wiele lat program „Perły z lamusa”. Współtwórca Stowarzyszenia Przyjaciół Mireille Mathieu „Loża MM”. W 2002 roku założył własne wydawnictwo „Instytut Wydawniczy Latarnik im. Zygmunta Kałużyńskiego”. W 2009 stworzył dwa kanały filmowe na platformie n. Od marca 2017 roku redaktor naczelny miesięcznika „Magazyn Filmowy”. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca o 18.00.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://infokonin.pl/spotkanie-z-raczkiem">
Twitter

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

INNE WIADOMOŚCI

Konin
0.6
°C
89
%
14
km/h
0.0
mm
0
cm
0
%
Nadchodzące wydarzenia: