21sierpień2018

21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Jesteś tutaj: Home » Sport » separator2 » Pozostałe » Zatańczyli wspaniale

Zatańczyli wspaniale

Samba, rumba i walc angielski. Te tańce przedstawili licznej publiczności oraz sędziom tancerze z Fundacji Im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALJEJ.

turniej10

Katarzyna Wagner w parze z Krzysztofem Lewandowiczem oraz Katarzyna Kujon w parze z Anną Sztamblewską wzięli udział w World Integration Dance Festival Turniej Tańca Sportowego Integracja 2014 rozgrywanym 15. lutego w Tarnowie Podgórnym. Dla naszych tancerzy, którzy trenują z Katarzyną Błoch był to pierwszy występ konkursowy.  W kategorii duo promotion, w której startowali, rywalizowali z jeszcze jedną parą. Sędziowie po ocenie turniejowych tańców III miejsce przyznali Kasi z Anią, II miejsce Kasi z Krzysztofem, zwycięzcami zostali Małgorzata Błoch z Kamilem Kałużą.  Zawodnicy tak opowiadają o swoich występach:

Kasia Kujon: „Cieszę się, że mogłam wziąć udział w profesjonalnym turnieju, zmierzyć się ze stresem i sprawdzić swoje umiejętności. Nawet jeśli teraz były drobne błędy podczas tańca, to na pewno następnym razem będzie lepiej. Chciałabym startować w kolejnych turniejach”.

Kasia Wagner: „Czuję wielką radość. To nasz pierwszy występ w turnieju. Drugie miejsce to zaskoczenie. Cieszę się z niego. Fajnie się bawiliśmy- o to tu chodzi”.

Ania Sztamblewska: „Byłam bardzo zestresowana przed występem. Jednak po wejściu na parkiet cały ten stres minął i tańczyłam z wielką przyjemnością. Jestem zadowolona z tego występu. Jeżeli będę miała możliwość, to będę startować w następnych turniejach”.

Kamil Kałuża: „Zwyciężyliśmy w tej kategorii, jednak uważam, że wszyscy zasługują na pierwsze miejsce. Każdy bardzo się starał”.

Krzysztof Lewandowicz: „Tańczymy z Kasią od 3 miesięcy. Cieszę się, że mogliśmy zaprezentować się tak licznej publiczności. Bawiliśmy się bardzo dobrze i rezultatem jest II miejsce”.

W konkursie w różnych kategoriach starowały pary z Polski, Niemiec, Belgii, Holandii oraz Malty.

Bardzo dziękujemy Kasi Błoch za profesjonalne przygotowanie naszych 

turniej3.jpgturniej4.jpgturniej5.jpgturniej2.jpgturniej8.jpgturniej1.jpgturniej10.JPGturniej6.jpgturniej7.jpgturniej9.jpg