17styczeń2018

17 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
Jesteś tutaj: Home » Sport » separator » Szermierka » Konińscy szpadziści w Katowicach

Konińscy szpadziści w Katowicach

I Puchar Polski Seniorów / Puchar Europy U23
Katowice, 08.12.2012

Wyniki naszych szpadzistów podczas walki o I Puchar Polski Seniorów/ Puchar Europy U23

SZABLA KOBIET

1. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
2. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
3. Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań)
3. Agnieszka Zdrojewska (O.Ś. AZS Poznań)
5. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
6. Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa)
7. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
8. Irena Więckowska (O.Ś. AZS Poznań)
--------------------------------------
-miejsca zawodniczek KKSz Konin-
11. Weronika Maciejewska
24. Gabriela Drygała

Ćwierćfinały:
Agnieszka Zdrojewska - Marta Wątor 15/9
Marta Puda - Izabela Sajewicz 15/8
Katarzyna Kędziora - Angelika Wątor 15/14
Bogna Jóźwiak - Irena Więckowska 15/12

Półfinały:
Marta Puda - Agnieszka Zdrojewska 15/5
Katarzyna Kędziora - Bogna Jóźwiak 15/13

Finał:
Marta Puda - Katarzyna Kędziora 15/9

SZABLA MĘŻCZYZN

1. Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
2. Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
3. Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
3. Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
5. Patryk Pałasz (KKSz Konin)
6. Mathias Willau (Austria)
7. Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
8. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
------------------------------------------
-miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin-
17. Artur Staszak
20. Kewin Chorchowski
21. Damian Dzwoniarski
24. Stanisław Świerk
36. Adam Janasik

Ćwierćfinały:
Damian Skubiszewski - Mathias Willau 15/13
Daniel Olejnik - Mikołaj Grzegorek 15/14
Adrian Stanisławski - Sebastian Więch 15/8
Marcin Koniusz - Patryk Pałasz 15/4

Półfinały:
Daniel Olejnik - Damian Skubiszewski 15/10
Marcin Koniusz - Adrian Stanisławski 15/4

Finał:
Marcin Koniusz - Daniel Olejnik 15/8

----------------------------------------------------------------

Puchar Europy Kadetów
Goeppingen (Niemcy), 08-09.12.2012

SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Anastasia Gogoleva (Rosja)
2. Manon Brunet (Francja)
3. Polina Stadnichuk (Rosja)
3. Anna Bashta (Rosja)
5. Oceane Chery Emmanuel (Francja)
6. Margaux Rifkiss (Francja)
7. Marie Lecoq (Francja)
8. Milena mamedova (Rosja)
---------------------------
-miejsca zawodniczek KKSz Konin-
47. Sara Ciesielska
49. Michalina Kostrzewa
73. Marta Geraga
76. Sylwia Matuszak
103. Katarzyna Lengowska

Ćwierćfinały:
Anna Bashta - Milena Mamedova 15/13
Anastasia Gogoleva - Oceane Chery Emmanuel 15/8
Manon Brunet - Margaux Rifkiss 15/4
Polina Stadnichuk - Marie Lecoq 15/10

Półfinały:
Anastasia Gogoleva - Anna Bashta 15/7
Manon Brunet - Polina Stadnichuk 15/13

Finał:
Anastasia Gogoleva - Manon Brunet 15/14

SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Eduard Gert (Niemcy)
2. Mate Bancsics (Węgry)
3. Balint Kossuth (Węgry)
3. Leonardo Dreossi (Włochy)
5. Charles Colleau (Francja)
6. Jean Philippe Patrice (Francja)
7. Jonathan Webb (Wielka Brytania)
8. Rubin Amsalem (Wielka Brytania)
----------------------------------
-miejsca zawodników KKSz Konin-
53. Mateusz Godlewski
84. Adrian Dzwoniarski
104. Patryk Jaskulski
123. Bartosz Strejza
126. Kamil Siwek
150. Mateusz Pychyński

Ćwierćfinały:
Leonardo Dreossi - Rubin Amsalem 15/14
Mate Bancsics - Charles Colleau 15/12
Balint Kossuth - Jean Phillipe Patrice 15/10
Eduard Gert - Jonathan Webb 15/12

Półfinały:
Mate Bancsics - Leonardo Dreossi 15/7
Eduard Gert - Balint Kossuth 15/13

Finał:
Eduard Gert - Mate Bancsics 15/10


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. Francja
- Malina Vongsavady
- Oceane Chery Emmanuel
- Manon Brunet
- Margaux Rifkiss
2. Rosja IV
- Anastasia Kochetova
- Daria Kochetova
- Milena Mamedova
- Alexandra Martynova
3. Rosja
- Anna Bashta
- Anastasia Afanasyeva
- Alina Moseyko
- Anna Krasnorutskaya
4. Polska
- Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
- Martyna Trzmielewska (AZS AWF Warszawa)
- Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
- Anna Cios (TMS Sosnowiec)
5. Rosja III
6. Niemcy
7. Turcja
8. Rosja II
--------------
13. KKSz Konin
- Katarzyna Lengowska
- Sylwia Matuszak (obie KKSz Konin)
- Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)

17. Polska II
- Michalina Kostrzewa
- Sara Ciesielska
- Marta Geraga (wszystkie trzy KKSz Konin)
- Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)

Ćwierćfinały:
Francja - Rosja II 45/32
Polska - Turcja 45/32
Rosja - Niemcy 45/43
Rosja IV - Rosja III 45/44

Półfinały:
Francja - Polska 45/39
Rosja IV - Rosja 45/40

Finał:
Francja - Rosja IV 45/31

Walka o III miejsce:
Rosja - Polska 45/42


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. Ukraina
- Bogdan Platonov
- Viktor Tarykyn
- Lurii Nikitin
2. Rosja II
- Nikita Yakovenko
- Alexander Vasiaev
- Vladimir Rulev
- Andrey Nikanov
3. Rosja IV
- Vladimir Ruban
- Kirll Efimov
- Daniil Keyzerov
- Andrey Bobylev
4. Polska
- Kamil Siwek
- Mateusz Godlewski (obaj KKSz Konin)
- Krzysztof Kaczkowskim(TMS Sosnowiec)
- Mateusz Szatkowski (AZS AWF Warszawa)
5. Włochy
6. Turcja
7. Rosja III
8. Rumunia
--------------
19. Polska II
- Bartosz Strejza (KKSz Konin)
- Stefan Witkowski (Pałac Młodzieży Katowice)
- Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)
- Michał Różycki (UKS Gocław 75 Warszawa)

24. KKSz Konin
- Mateusz Pychyński
- Patryk Jaskulski
- Patryk Okrój
- Adrian Dzwoniarski

Ćwierćfinały:
Polska - Rumunia 45/37
Rosja II - Turcja 45/38
Rosja IV - Rosja III 45/41
Ukraina - Włochy 45/44

Półfinały:
Rosja II - Polska 45/36
Ukraina - Rosja IV 45/42

Finał:
Ukraina - Rosja II 45/43

Walka o III miejsce:
Rosja IV - Polska 45/37