18styczeń2018

18 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata
Jesteś tutaj: Home » Sport » separator » Szermierka » Dwa medale dla młodych konińskich szablistów

Dwa medale dla młodych konińskich szablistów

Dziś odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców o Puchar Prezesa KKSz Konin. 

3
8
finalistki turnieju
finaliści turnieju
półfinaliści
walka finałowa szb ch
walka finałowa szb dz

 

Turniej odbył się w hali szermierczej w Koninie przy ul. Dworcowej 2A w Koninie. O godzinie 11:00 rozpoczęły się walki szabli chłopców, a godzinę później dziewcząt.

Na podium w kategorii szabli dziewcząt stanęły: Urszula Kurzyna z UKS 13 Białystok, Lidia Domańska z Dragon Łódź, a brąz otrzymała zawodniczka z Konina – Natalia Nowinowska.

W pierwszej dziesiątce na miejscu siódmym uplasowała się również Julianna Kęsy.

Wśród chłopców najlepszym okazał się Karol Lademann z UKS Gocław 75 Warszawa. Drugie miejsce zajął Krystian Borkiewicz z KS Team Stare Miasto, zaś na trzecim miejscu ex aequo Łukasz Kupczyński z O.Ś. AZS Poznań i Krystian Wysocki z KKSz Konin. Wyróżnić należy również Michała Zandeckiego, który uplasował się na 6 pozycji.

Już jutro odbędzie się III Puchar Polski Seniorek i Seniorów w szabli - XX Memoriał Zenona Ryszewskiego - wstęp wolny.

Program:

- 11.00 - rozpoczęcie walk w szabli mężczyzn

- 11.45 - rozpoczęcie walk w szabli kobiet

- 17.00 – finały w szabli kobiet i mężczyzn

Poniżej ogólna tabela wyników:

 Chłopacy

1

LADEMANN Karol

UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA

2

BORKIEWICZ Krystian

KS TEAM STARE MIASTO

3

KUPCZYŃSKI Łukasz

O.Ś. AZS POZNAŃ

3

WYSOCKI Krystian

KKSZ KONIN

5

KORZYŃSKI Wojciech

DRAGON ŁÓDŹ

6

ZANDECKI Michał

KKSZ KONIN

7

BIAŁECKI Cezary

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

7

KNAPIK Jakub

TMS SOSNOWIEC

9

TROĆ Jędrzej

O.Ś. AZS POZNAŃ

10

STĘPIEŃ Hubert

O.Ś. AZS POZNAŃ

11

KUCHTA Tymoteusz

UKS VICTOR WARSZAWA

12

SZCZEPANIK Piotr

UKS VICTOR WARSZAWA

13

BRONISZEWSKI Jakub

UKS VICTOR WARSZAWA

14

PROKOPOWICZ Mateusz

UKS 13 BIAŁYSTOK

15

RZEPKA Antek

UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA

16

KAWKA Adam

DRAGON ŁÓDŹ

17

DZIUBLEWSKI Maurycy

KKSZ KONIN

18

MIKOŁAJCZYK Bartosz

KKSZ KONIN

19

RYCZKOWSKI Michał

DRAGON ŁÓDŹ

20

BATOGOWSKI Michał

AZS AWF WARSZAWA

21

SEWERYNEK Konrad

KOLEJARZ 24 KATOWICE

22

MIELECH Kacper

UKS 13 BIAŁYSTOK

23

PASZTALENIEC Andrzej

AZS AWF WARSZAWA

23

ŚWIĄTNICKI Kamil

AZS AWF WARSZAWA

25

ŁAKOMY Grzegorz

TMS SOSNOWIEC

26

MACIASZEK Daniel

KOLEJARZ 24 KATOWICE

27

PLOSKA Jan

KOLEJARZ 24 KATOWICE

28

MAIK Piotr

AZS AWF POZNAŃ

29

KLUGE Bartłomiej

DRAGON ŁÓDŹ

30

ZIMECKI Bartosz

KS TEAM STARE MIASTO

31

DŁUŻNIEWSKI Jędrzej

AZS AWF WARSZAWA

32

WOJTASIK Szymon

KKSZ KONIN

33

KORPAS Alex

KOLEJARZ 24 KATOWICE

34

JURKIEWICZ Mikołaj

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

35

TYLA Mikołaj

KOLEJARZ 24 KATOWICE

36

DEJWOREK Mateusz

TMS SOSNOWIEC

37

JAMRÓZ Szymon

KS TEAM STARE MIASTO

38

BACHERA Szymon

KS TEAM STARE MIASTO

38

CZAJKOWSKI Ksawery

KOLEJARZ 24 KATOWICE

40

TRZECIAK Wojciech

TMS SOSNOWIEC

41

KOPEJKO Sebastian

KKSZ KONIN

42

SZYGENDA Jacek

AZS AWF POZNAŃ

43

FLORCZYŃSKI Łukasz

DRAGON ŁÓDŹ

44

PRUSAK Mateusz

KKSZ KONIN

45

MACIEJEWSKI Stanisław

AZS AWF POZNAŃ

45

PICHORSKI Mikołaj

AZS AWF POZNAŃ

47

MAROSIK Przemysław

AZS AWF POZNAŃ

Dziewczęta:

1

KURZYNA Urszula

UKS 13 BIAŁYSTOK

2

DOMAŃSKA Lidia

DRAGON ŁÓDŹ

3

NOWINOWSKA Natalia

KKSZ KONIN

3

OKINE Marta

AZS AWF WARSZAWA

5

CIEŚLAR Zuzanna

TMS SOSNOWIEC

5

MARCINIAK Agata

O.Ś. AZS POZNAŃ

7

KĘSY Julianna

KKSZ KONIN

8

WYSZKOWSKA Maja

UKS 13 BIAŁYSTOK

9

ŁUKASIK Anna

TMS SOSNOWIEC

10

SZYMAŃSKA Basia

UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA

11

STRZYCZKOWSKA Magdalena

UKS VICTOR WARSZAWA

12

ZAWODNIAK Małgorzata

KKSZ KONIN

13

SEREDYŃSKA Blanka

UKS 13 BIAŁYSTOK

14

BIAŁECKA Julia

AZS AWF POZNAŃ

14

TURAŁA Aleksandra

DRAGON ŁÓDŹ

16

MIECZKOWSKA Gabriela

UKS 13 BIAŁYSTOK

17

MALEC Kinga

DRAGON ŁÓDŹ

17

SZCZEPAŃSKA Nikola

KKSZ KONIN

19

FIC Michalina

KKSZ KONIN

20

JAKIMOWICZ Marta

KOLEJARZ 24 KATOWICE

21

SIEDLEC Ewelina

UKS SZABLA ZĄBKI

22

PAWŁOWSKA Nicola

DRAGON ŁÓDŹ

23

CHOJNACKA Paulina

KKSZ KONIN

24

ŁAPIŃSKA Emilia

UKS 13 BIAŁYSTOK

25

RUTECKA Nikola

KKSZ KONIN

26

CHRZANOWSKA Karolina

TMS SOSNOWIEC

26

SZULC Barbara

O.Ś. AZS POZNAŃ

28

KANAREK Zuzanna

AZS AWF WARSZAWA

28

STOSIO Anna

DRAGON ŁÓDŹ

30

GORGOLEWSKA Marta

KS TEAM STARE MIASTO

31

MIKOŁAJCZYK Zuzanna

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

32

AL DAHABI Jasmina

UKS SZABLA ZĄBKI

33

GADZIK Karolina

KOLEJARZ 24 KATOWICE

33

STACHOWIAK Katarzyna

O.Ś. AZS POZNAŃ

35

ROMAŃCZYK Aleksandra

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

36

SZWAB Julia

AZS AWF POZNAŃ

37

KRONOWIECKA Nikola

KKSZ KONIN

38

GRABOWSKA Aleksandra

KS TEAM STARE MIASTO

39

KACZMARCZYK Julia

KOLEJARZ 24 KATOWICE

40

SIENKIEWICZ Anna

UKS 13 BIAŁYSTOK

41

GWARDYŚ Emilia

KOLEJARZ 24 KATOWICE

42

REMLEIN Aleksandra

O.Ś. AZS POZNAŃ

43

ROMAŃSKA Paulina

KS TEAM STARE MIASTO

44

BORKOWSKA Weronika

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

45

KUBACIK Anna

KKSZ KONIN

46

KOŁTOŃ Konstancja

KOLEJARZ 24 KATOWICE

47

JASKÓŁA Weronika

KOLEJARZ 24 KATOWICE

48

KAŁUŻNA Beata

KS TEAM STARE MIASTO

49

SAADI Liliana

AZS AWF POZNAŃ