26wrzesień2018

26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
Jesteś tutaj: Home » Sport » separator » Piłka nożna » Górnik pokonany w derbach

Górnik pokonany w derbach

Wczoraj podczas derbów regionu w Kleczewie, Sokół Kleczew pokonał Górnika Konin 2:0.

zdjęcie7

Mecz 23. kolejki przebiegał pod dyktandem gospodarzy z Kleczewa.Mimo że oba zespoły w pierwszych 45 minutach nie nieły wiele sytuacji strzeleckich( Sokół 2 -Górnik 1) to gospogarze zdobyli pierwszą bramkę. Zespół gości pokonał Łukasz Urban i to chyba wszystko co można powiedzieć o pierwszej popowie chyba że dodamy o kulturalnym dopingu kibiców obydwu zespołów.Druga połowa nie wiele sie zmieniła a zespoły grały na remis, dopiero ostatnie 25 minut gospodarzee nieco nacisnęli gosci i zarysowała sie minimalna przewaga co dało w rezultacie drugą bramkę.Bramki dla Sokoła zdobyli: Łukasz Urban w 17 minucie meczu, a Arkadiusz Bajerski zapieczętował wynik spotkania w 67 minucie. Dzięki wygranej Sokół awansował na drugie miejsce w tabeli, mimo że spotkania nie rozegrała jeszcze zajmująca trzecie miejsce Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Ostrovia swój mecz rozegra 23. Kolejki rozegra dopiero 22 maja.

Górnik niestety zajmuje wciąż ostanie miejsce w tabeli III-cio ligowej grupy kujawsko – pomorsko – wielkopolskiej.