20wrzesień2018

20 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Jesteś tutaj: Home » Sport » separator » Koszykówka » Final Four Pucharu Polski Kobiet już dziś

Final Four Pucharu Polski Kobiet już dziś

Hala Rondo w Koninie 7 i 8 marca 2014 r. będzie areną zmagań czterech najlepszych zespołów w rozgrywkach Pucharu Polski Kobiet. W Final Four zagrają mistrzynie - CCC Polkowice i wicemistrzynie - Wisła Can-Pack Kraków. W turnieju wystąpią także zespoły Basket ROW Rybnik i King Wilki Morskie Szczecin.fit

 

W tegorocznej edycji Pucharu Polski Kobiet rozegrano aż siedem rund. Zespoły z Basket Ligi Kobiet dołączyły do rywalizacji od piątego etapu. Przed turniejem finałowym rozegrano 25 spotkań, dzięki którym do Final Four awansowały ekipy Basket ROW Rybnik i King Wilki Morskie Szczecin.

Ekipa z Rybnika musiała pokonać po drodze zespoły Ślęzy Wrocław (66:59), Widzewa Łódź (75:70) oraz MKS MOS Konin (72:61). W półfinale zmierzy się z zespołem Wisły Can-Pack Kraków.

Z kolei zawodniczki King Wilków Morskich wygrały z Artego Bydgoszcz (117:43) oraz Energą Toruń (70:69). O awans do finału będą rywalizowały z mistrzyniami Polski - CCC Polkowice.

Spotkania półfinałowe będzie można zobaczyć na stronie basketligakobiet.pl. Transmisja wielkiego finału Pucharu Polski Kobiet w sobotę o godz. 16.00 w SportKlubie.

Program turnieju:

Piątek, 7 marca

17.30 – Wisła Can-Pack Kraków – Basket ROW Rybnik (transmisja na stronie basketligakobiet.pl)
20.00 – King Wilki Morskie Szczecin – CCC Polkowice (transmisja na stronie basketligakobiet.pl)

Sobota, 8 marca

16.00 – Finał Pucharu Polski Kobiet (transmisja w SportKlubie)

źródło:pzkosz.pl