19październik2018

19 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Rozrywka » separator » Plotki
139041 art

Amerykański X Factor padł ofiarą komputerowego błędu

Uczestnicy amerykańskiej edycji muzycznego show X Factor musieli powtórzyć występ. Powód? Za pierwszym podejściem komputer źle policzył wyniki głosowania telewidzów.

hqdefault

Papuga tańcząca Gangnam Style!

Widzieliście już papuge, która tańczy Gangnam Style?

f8788fab45e2bf5c864104092e01a5ac

Wściekła Doda kontra TVN. Będzie wojna?

Wszystko zaczęło się od nieszczęśliwego wypadku, który miał miejsce kilka dni temu w Mszanie. Podczas swojego koncertu Doda spadła ze sceny, bo jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, fani artystki nie złapali jej w odpowiednim momencie. Sama gwiazda podkreśla, że upadek był wypadkiem i fani nie mają z tym nic wspólnego. Skok miał odwzorowywać katastrofę lotniczą.

Teściowa nie taka zła jak ją malują

Teściowa to popularny obiekt żartów. Gdy tylko wspomnimy w towarzystwie o matce naszego małżonka, z pewnością usłyszmy niejeden kawał na jej temat. Niewiele osób jednak wie, że 5 marca obchodzony jest, ustanowiony w latach 80. ubiegłego wieku, Dzień Teściowej. To doskonała okazja, aby sprawić „mamie” miłą niespodziankę i lepiej się poznać. 

2345678uyhghj

SZOK: podrzuca niemowlakiem nazywając to Baby-Swinging Joga

Przeglądając Facebooka natknąłem się na zdjęcie z matką wyprowadzającą dziecko na smyczy. Niby śmieszne, ale jeśli pomyśleć o tym ...to przestaje być to takie zabawne, a zaczyna być tragiczne.

7312ghsd

Co z tymi bankami?

Banki strefy euro wyraźnie odwlekają spłatę kredytów ratunkowych zaciągniętych w Europejskim Banku Centralnym (EBC). Bundesbank ostrzega przed niedocenianiem skali ciągle obecnych problemów instytucji finansowych.